Opener 2018. Tłum gwiazd na festiwalu muzycznym. Nie zabrakło Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk. Pojechali razem nad morze?

Opener 2018. Znany festiwal muzyczny w Gdyni już trwa. Jak co roku gwiazdy tłumnie pojechały na koncerty. Na miejscu bawią się już m.in: Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk, Agnieszka Woźniak-Starak czy Julia Wieniawa.

W tym roku festiwal Opener 2018 w Gdyni trwa od 4 lipca do 7 lipca. Organizatorzy poinformowali, że bilety wyprzedały się w rekordowej ilości. Na szczęście celebryci polskiego show-biznesu w porę zdążyli zaopatrzyć w wejściówkę.

Opener 2018. Jak bawią się gwiazdy i celebryci?

Kto bawi się na tegorocznym Openerze? W Gdyni jest już Jessica Mercedes, Julia Wieniawa, Iga Lis, Natalia Szroeder, Agnieszka Woźniak-Starak, Kuba Wojewódzki czy Renata Kaczoruk

OPENER 2018 - zobacz zdjęcia <<<<

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk razem na Openerze?

Choć dziennikarz i modelka wrzucają zdjęcia i filmiki znad morza nie wiadomo, czy wybrali się tam razem. Ostatnio mówiło się, że Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk pojechali na wspólne wakacje a dowodem na to miały być ich profile na Instagramie. Czyżby i teraz bawili się w swoim towarzystwie?

Czekacie na relacje celebrytów z festiwalu? Jesteście ciekawi, jakie zaprezentują stylizacje?

MT

Celebryci jednego sezonu. Oni mieli swoje wielkie 5 minut w show-biznesie. Co się teraz z nimi dzieje?

Więcej o:
Komentarze (14)
Opener 2018. Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk pojechali razem na festiwal?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rave8

  Oceniono 12 razy 10

  W pewnych kręgach wypada bywać "na próżni mentalnej".
  Ode mnie z osiedla wszystkie nastolatki pojechały, na co dzień słuchające Popka i inne wysrane dźwięki dla trzody. Generalnie każdy udaje że się zna na muzyce, ale tam nie o to chodzi, tam chodzi o to żeby "bywać", a nie być i przeżywać. Później nagrywają na swoje srajfoniki koncerty w goowno-jakości i się podniecają, ale żeby przeżyć koncert lub zrozumieć o czym dany artysta śpiewa to już nie bardzo. Mentalna wieś.

 • wu-du

  Oceniono 4 razy 4

  hooopaaaa, znacie ewrynajt?

 • Gość: Monika

  Oceniono 10 razy 4

  A co mnie to k u % w a obchodzi?!

 • ksztybyr

  Oceniono 2 razy 2

  Redakcyjny gimbuś przejrzał konta instagramowe celebrytów i ZNALAZŁ newsa. Niestety nie wiem kto w tym roku gra na Openerze, jaki jest artystyczny poziom tych, którzy już wystąpili i po ile jest piwo.

 • psi_zgryz

  Oceniono 3 razy 1

  Pe/dał i le/sb/a udający zakochaną parę dla przyg/łupiastej gawiedzi.

 • Oceniono 3 razy 1

  Tłum gwiazd na Festiwalu muzycznym A gdzie Stanisław zespół jarzębina Martyniuk oraz oraz szef ochrony Rutkowski??

 • Gość: Smerfetka

  0

  Taka polska coachella ;DDDDDDDDDDDD

 • tomekm1804

  Oceniono 2 razy 0

  No to zaczynamy coroczny rytuał czterech nocy bez snu (bo grają tak głośno, że nawet przez zamknięte okno da się u mnie tekst piosenek zrozumieć), powrotów do domu wydłużonych o dwie godziny, bo korki jeszcze większe popołudniu niż zwykle w sezonie oraz zalew naćpanej i zarzyganej hołoty we wszystkich pobliskich sklepach. Cóż, przynajmniej niektórzy na nich zarobią. Reszcie pozostaje zacisnąć zęby i jakoś przeżyć do końca.

 • jan700

  0

  Póki działają jeszcze linki jest możliwość posłuchania prawdy.
  Abp Henryk Hoser, mobilizują się siły zła – homilia z lotniska w Warszawie przed wylotem do Medziugorje:
  HttPS://www.youtube.com/watch?v=Sn39Si3YcZg

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX