Antek Królikowski chwali się zdjęciem ciężarnej Joanny Opozdy. "Moja słodka". Poród lada moment

Joanna Opozda i Antek Królikowski tegoroczne walentynki spędzili w domowym zaciszu, czym aktor pochwalił się na Instagramie.

Więcej na temat gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Joanna Opozda i Antek Królikowski przez wiele miesięcy ukrywali przed światem, że spodziewają się dziecka. Mimo że pojawiały się już plotki na temat stanu aktorki, ta milczała. Do czasu. Kilka miesięcy temu para pochwaliła się, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Od tamtej pory celebrytka od czasu do czasu dzieliła się z fanami ciążowymi zdjęciami, czy też pojawiła się na ściance. Sporo zmieniło się na początku 2022 roku, gdy na jaw wyszedł skandal związany z ojcem Joanny Opozdy. Po kilkutygodniowej medialno-rodzinnej awanturze sprawa zeszła na drugi plan, a Joanna Opozda i Antek Królikowski wycofali się z mediów społecznościowych. Teraz o sobie przypomnieli.

Antek Królikowski chwali się zdjęciem ciężarnej Joanny Opozdy

Od dłuższego czasu na instagramowych kontach Antka Królikowskiego czy Joanny Opozdy nie pojawiało się nic nowego. Fani snuli teorie, że aktorka już urodziła. Najnowsze zdjęcie, które zamieścił na swoim profilu aktor, mówi, że było inaczej. Przyszły tata pochwalił się uroczym zdjęciem ciężarnej żony.

My sweet Valentines @asiaopozda #vincentkrólikowski - napisał pod walentynkowym zdjęciem.

Pod postem pojawiła się cała masa komentarzy od fanów. Nie brakowało komplementów.

Piękna, naturalna, aż miło się patrzy.
Najpiękniejszy widok, przyszła mama, naturalnie.
Piękna w każdym wydaniu - pisali fani.
 
Zobacz wideo Joanna Opozda namierzyła hejterkę. "Nie mogłam uwierzyć, że ktoś może pisać tak obrzydliwe rzeczy"

ZOBACZ TEŻ: J.Lo wróciła do Afflecka po 17 latach, a Koterski dwukrotnie oświadczał się Leszczak. Te pary zeszły się po rozstaniu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.