Opozda po konflikcie z ojcem ograniczyła aktywność w mediach. Teraz dodała nowy wpis. Wbiła mu szpilę

Joanna Opozda w ostatnich tygodniach przechodzi trudny okres. Jej konflikt z ojcem przybrał na sile. Aktorka uważa, że rodzic stanowi zagrożenie. Opublikowała wymowny wpis.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Opozda musiała ostatnio przerwać rodzinną awanturę z udziałem jej ojca. Mężczyzna miał użyć broni czarnoprochowej, żeby nie pozwolić żonie, drugiej córce i Antkowi Królikowskiemu wejść na posesję. Dariusz Opozda twierdzi, że bronił swojego życia. Bliscy aktorki utrzymują natomiast, że chcieli tylko odebrać rzeczy należące do jej matki.

Zobacz wideo Joanna Opozda namierzyła hejterkę. "Nie mogłam uwierzyć, że ktoś może pisać tak obrzydliwe rzeczy"

Uroczysta premiera filmu 'Gierek'. Kto skradł show na czerwonym dywanieUroczysta premiera filmu "Gierek". Kto skradł show na czerwonym dywanie

Joanna Opozda odcina się od ojca?

Sytuacja była tak niebezpieczna, że na miejsce wezwano policje. Funkcjonariusze zakończyli postępowanie i przekazali zebrane informacje prokuraturze. W tej chwili analizowany jest materiał dowodowy. Na razie nikomu nie postawiono zarzutów, ale rzecznik prokuratury poinformował, że sprawa dotyczy gróźb karalnych i narażenia życia bądź zdrowia ludzi.

Za te zarzuty Dariusz Opozda mógłby otrzymać karę grzywny, ograniczenie wolności lub nawet trafić do więzienia na dwa lata. Z kolei z drugiego paragrafu grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech. Na razie nie jest jednak oficjalnie oskarżony.

Joanna OpozdaJoanna Opozda screen - InstaStories

Joanna Opozda jest w ciąży, boi się, że stres może negatywnie wpłynąć na jej stan zdrowia, dlatego ogranicza komentarze na temat konfliktu z ojcem. Zdecydowała się jednak opublikować na InstaStories cytat, który w obliczu tej sprawy jest bardzo wymowny:

Joanna Opozda, Jarosław KaczyńskiBabcia Opozdy dyscyplinarnie usunięta z PiS-u. "Uchwała wylądowała na Nowogrodzkiej"

Nie masz wpływu na reakcję ludzi, którzy są wokół ciebie. Ale masz wpływ na dobór ludzi, którymi się otaczasz.

Wygląda na to, że żona Antka Królikowskiego postanowiła na dobre zakończyć relacje z ojcem. Mąż wspiera ją w tej sytuacji, chociaż teść postanowił go pozwać, twierdząc, że sam był zagrożony.

Więcej o: