"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny spodziewają się dziecka! "Bardzo szczęśliwi"

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny potwierdzili, że spodziewają się dziecka. Ciążę, którą fani podejrzewali już od kilku tygodni, wreszcie można podziwiać w całej okazałości na Instagramie.

Więcej o parach, które poznały się przed kamerami, przeczytacie w tekstach na Gazeta.pl

Marta i Paweł, czyli para, która poznała się dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony", podzieli się informacją o ciąży kobiety. Fani od dawna podejrzewali, że coś jest na rzeczy, bo Marta nie pokazywała się w całej okazałości albo ukrywała brzuszek za torbą i obszernymi ubraniami. Przyszły walentynki i zakochani ujawnili, że internauci mieli rację!

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" zostaną rodzicami 

Paweł z "Rolnik szuka żony" ujawnił prawdę na swoim profilu. Wrzucił zdjęcie, na którym brzuszek Marty jest już mocno widoczny. Powstało w Dubaju, gdzie zakochani przebywają od kilku tygodni. Dzielili się licznymi zdjęciami, jednak ewidentnie ukrywali ciążę kobiety, by informacją podzielić się w dogodnym dla siebie momencie. 

Odpowiadając na wasze liczne pytania - tak, Marta jest w ciąży i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi - napisał uczestnik.
 

Przypomnijmy, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w programie - dokładnie w siódmej edycji, emitowanej w drugiej połowie 2020 roku. Choć mężczyzna zaprosił na gospodarstwo trzy kandydatki, to nie dało się ukryć, że to właśnie do niej od początku ciągnęło go najbardziej. Gdy zniknęły kamery, rzeczywistość zweryfikowała, czy ich uczucie jest prawdziwe. Teraz para ma bardzo poważne plany na przyszłość - w grudniu uczestnik oświadczył się ukochanej, a wiosną 2023 roku zamierzają się pobrać.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Elżbieta przeszła metamorfozę. Wśród fanów zachwyty. "Największego uroku dodaje jednak uśmiech"

Gratulujemy!

Więcej o:
Copyright © Agora SA