Ewa Drzyzga olśniła kreacją na Oscarach, ale zaliczyła wtopę. Piękna suknia nie odwróciła uwagi

Ewa Drzyzga wzięła udział w tegorocznej gali rozdania Oscarów oraz imprezie charytatywnej Eltona Johna. Na wydarzeniach tych olśniła wszystkich zjawiskową kreacją. Jednak nie obyło się również bez małej wpadki dziennikarki.

W nocy z 10 na 11 marca w Dolby Theatre w Hollywood odbyła się 96. gala rozdania Oscarów. Na wydarzeniu tym oczywiście nie zabrakło największych światowych gwiazd kina. Pojawiła się na nim również polska dziennikarka Ewa Drzyzga jako korespondentka porannego programu "Dzień dobry TVN". Prezenterka po Oscarach wybrała się także na imprezę charytatywną Eltona Johna.

Ewa Drzyzga w przepięknej czerwonej sukni na Oscarach. Wyglądała zjawiskowo

Ewa Drzyzga na tegorocznej gali rozdania Oscarów zaprezentowała się w zjawiskowej kreacji. Postawiła na czerwoną sukienkę sięgającą aż do ziemi. Suknia cudownie opływała sylwetkę, a na środku posiadała efektowne rozcięcie eksponujące nogę. Górę zdobił przepiękny dekolt w literę V z ozdobną siateczką. Oryginalności tej sukience dodawały długie rękawy z rozcięciem.

Ewa Drzyzga tę cudowną kreację dopełniła czarnymi sandałkami na obcasie oraz złotą biżuterią. Na Instagramie pochwaliła się swoim lookiem, a pod zamieszczonym postem wylała się fala pozytywnych komentarzy. Internauci byli zachwyceni wyglądem prezenterki.

 

Ewa Drzyzga zaliczyła wtopę na imprezie Eltona Johna. Pomyliła nazwisko aktorki

W poniedziałek rano (polskiego czasu) Ewa Drzyzga połączyła się z prowadzącymi "Dzień dobry TVN". Dziennikarka była wówczas na imprezie charytatywnej Eltona Johna, skąd relacjonowała wydarzenie na żywo. We wstępie wspomniała o tym, jakie gwiazdy pojawiły się na imprezie, a następnie zaczęła opowiadać o tegorocznych laureatach. Wtopę zaliczyła, wspominając o laureatce nagrody dla najlepszej aktorki, którą otrzymała Emma Stone za swój występ w "Biednych istotach". Ewa Drzyzga pomyliła nazwisko aktorki, nazywając ją Emmą Thompson. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.