Karolina Pisarek nie oszczędza na ubraniach. Jej komplet jest wart 2 tys. Podobny kupisz za niecałe 200 zł

Dla niektórych wydanie 2 tys. zł na dzianinowy komplet to totalna przesada, jednak Karolina Pisarek jest innego zdania. Celebrytka zdecydowanie nie stroni od drogich ubrań. Zainspirowane jej stylizacją, znalazłyśmy podobny set za mniej niż 200 zł.

Karolina Pisarek zna się na modzie, jak mało kto. Stale podąża za zmieniającymi się trendami, a także czasem lubi przełamywać schematy. Pewne jest to, że celebrytka nie oszczędza na swoich stylizacjach. Udowodniła to ostatnio, zakładając komplet za 2 tys. zł. 

Karolina Pisarek nie stroni od drogich ubrań. Tym razem postawiła na komplet za 2 tys.

Karolina Pisarek kilka dni temu opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w dzianinowym komplecie. Musimy przyznać, że set ten prezentuje się znakomicie, jednak jego cena po prostu zwala z nóg. Jest to zestaw marki Eschel składający się z ołówkowej spódnicy i krótkiego kardiganu. Obydwa elementy kompletu należy zakupić oddzielnie.

Spódnica kosztuje 800 zł, a kardigan aż 1200 zł. Cały set wynosi więc 2 tys. zł, co niewątpliwie dla wielu osób jest zaporową ceną. Jednak nie dla Karoliny Pisarek. Gwiazda już nie raz udowodniła, że jest w stanie dużo wydać na swoje stylizacje. Warto dodać, że przedstawiona kwota dotyczy wyłącznie dzianinowego zestawu, a celebrytka ma na sobie również buty Chanel, których cena pewnie jeszcze bardziej zwala z nóg.

Karolina Pisarek w komplecie dzianinowym marki EschelKarolina Pisarek w komplecie dzianinowym marki Eschel fot. Instagram @karolina_pisarek/eschelstudio.com

Dzianinowy komplet w stylu Karoliny Pisarek za niecałe 200 zł. Wygląda fenomenalnie

Zainspirowane stylizacją Karoliny Pisarek, postanowiłyśmy poszukać podobnego zestawu w niższej cenie. Idealny set upatrzyłyśmy w sklepie internetowym Ricca Fashion. W tym przypadku spódnica i kardigan sprzedawane są razem, a całość kosztuje dokładnie 189,99 zł. Różnica w cenie jest kolosalna, a komplety te są bardzo podobne.

Dzianinowy kompletDzianinowy komplet fot. riccafashion.pl

Ciekawy zestaw znalazłyśmy też w Answear. Jest to jednak już zupełnie inna propozycja, różniąca się od kompletu, który miała na sobie Karolina Pisarek. Składa się on z trzech elementów: ołówkowej spódnicy o długości midi, krótkiego topu na grube ramiączka i kardiganu. Całość prezentuje się znakomicie. Teraz set ten kupimy w promocyjnej cenie. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dzianinowy kompletDzianinowy komplet fot. answear.com

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.