Styliści mody nie mają wątpliwości. W 2024 roku wszyscy będą nosić te spodnie. Julia Wieniawa już je ma

Nowy rok oznacza nowe trendy modowe. Styliści nie mają wątpliwości co do tego, które spodnie będziemy teraz nosić na okrągło. Niektórym ten model może nie przypaść do gustu, a inni już zdążyli go pokochać. Julia Wieniawa zdecydowanie należy do grona fanów nowego trendu.

Trendy modowe stale ulegają zmianie i czasem trudno za nimi nadążyć. Dopiero co prym wiodły spodnie garniturowe czy te w stylu baggy, a już ich miejsce zajmują zupełnie inne modele. Styliści mody nie mają wątpliwości, że przez najbliższe miesiące to szerokie jeansy będziemy nosić na okrągło. Julia Wieniawa już je ma.

Szerokie jeansy to HIT tego roku. Sprawdzą się dla każdego typu sylwetki

W tym roku trendy modowe zdecydowanie zdominują szerokie jeansy. W szczególności będą królowały modele ze średnim stanem w różnych odcieniach szarości. Już teraz dużą popularnością cieszą się spodnie z efektem sprania właśnie w tym kolorze. Jeansy z szerokimi nogawkami pasują do każdego typu sylwetki. Optycznie wydłużają nogi i pozwalają ukryć mankamenty sylwetki.

Julia Wieniawa już ma najmodniejsze spodnie 2024 roku. Fani nie kryli zachwytu jej stylizacją

Julia Wieniawa ostatnio na swoim Instagramie opublikowała kilka zdjęć z podróży do Los Angeles. Na niektórych z nich celebrytka zapozowała właśnie w szerokich jeansach. Julia zdecydowała się na model z efektem sprania. Spodnie te połączyła z klasycznym t-shirtem i skórzaną kurtką. Oczywiście pod zamieszczonym postem nie zabrakło pozytywnych komentarzy na temat całej stylizacji.

Ekstra stylówka Julia.
Mega zestaw - możemy przeczytać wśród komentarzy.
 

Jak nosić szerokie jeansy w 2024 roku? Możliwości jest całkiem sporo

Nie da się ukryć, że stylizacje z szerokimi spodniami należą raczej do luźnych look'ów. W związku z tym warto łączyć je z klasycznymi koszulkami, bluzkami czy bluzami. Wybierając górne części garderoby, najlepiej stawiać na bardziej opięte kroje, gdyż dół jest już wystarczająco obszerny. Zbyt oversizowa bluzka może nieco zaburzać proporcje sylwetki. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.