Małgorzata Socha skąpana w cekinach. Podobną kreację zdążysz dorwać jeszcze przed sylwestrem

Małgorzata Socha w święta postawiła na cekiny. Kreacja, którą wybrała, to strzał w dziesiątkę również na zbliżającego się sylwestra. Zainspirowane jej stylizacją, znalazłyśmy prawdziwą perełkę, którą zdążysz upolować jeszcze przed 31 grudnia.

Małgorzata Socha kilka dni temu na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie ze świątecznej imprezy. Celebrytka na tę okazję wybrała mega błyszczącą kreację, w której oczywiście wyglądała zjawiskowo. Jak wiadomo, błysk to motyw przewodni nie tylko świąt, ale i sylwestra. Zainspirowane stylizacją Małgorzaty Sochy postanowiłyśmy poszukać nieco podobnej sukienki. Prawdziwą perełkę znalazłyśmy w Mohito, a równie ciekawe propozycje ma też Renee i H&M.

 

Błyszcząca sukienka z Mohito. W tym modelu każda kobieta przyciągnie wzrok z daleka

W aktualnej ofercie Mohito znalazłyśmy idealną sukienkę na sylwestra. W całości pokryta jest ona błyszczącymi drobinkami, dzięki którym cudownie się mieni. W takiej kreacji każda kobieta przyciągnie wzrok z daleka. Dostępna jest ona w klasycznej czerni oraz w kolorze niebieskim.

Sukienka ta ma asymetryczny krój i kopertowy dekolt. Takie wycięcie eksponuje obojczyki i optycznie wydłuża szyję. W dolnej części sukienka posiada delikatne marszczenia, które skutecznie tuszują wystający brzuszek i boczki.

Błysk to motyw przewodni imprezy sylwestrowej. Kreacja w tym klimacie to strzał w dziesiątkę

Na imprezach sylwestrowych zazwyczaj panuje błysk. Większość sklepów aktualnie oferuje kreacje właśnie w takim klimacie. Oprócz sukienki z Mohito znalazłyśmy również ten zjawiskowy model z Renee. Sukienka ta w całości pokryta jest mieniącymi się cekinami. W opiniach zamieszczonych na stronie sklepu możemy przeczytać, że jest ona bardzo ładna i wygodna, a do tego dobrze leży na sylwetce.

Cekinowa sukienkaCekinowa sukienka fot. renee.pl

Naszą uwagę przyciągnęła również cekinowa sukienka z H&M. Dostępna jest ona w kolorze srebrnym i czarnym. Sukienka ta posiada kopertowy krój z zakładkami w talii tworzącymi drapowanie. Sięga do połowy łydki, przez co z pewnością przypadnie do gustu wielu kobietom. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Cekinowa sukienkaCekinowa sukienka fot. hm.com

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.