Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak to modelka, finalistka III edycji polskiej wersji Top Model. W finale minimalnie przegrała z Zuzą Kołodziejczyk . Kilkukrotna Miss i Wicemiss konkursów piękności. Prywatnie osoba spokojna, pasjonatka motoryzacji, od małego lubiąca spędzać czas w warsztacie samochodowym swojego ojca.

Imię i nazwisko : Marcela Leszczak
Wiek: 18 maja 1992
Miejsce urodzenia: Konin
Zawód: modelka
Facebook:facebook.com/mmleszczak
Instagram: @missmarcelamargerita

Marcela Leszczak - początki kariery

Marcela (Marcelina, Margerita) Leszczak urodziła się w 1992 roku w Koninie. Po ukończeniu szkoły średniej nie poszła na studia, ponieważ wolała od razu pracować oraz pomagać tacie w jego warsztacie samochodowym. Jest pasjonatką motoryzacji - twierdzi, że odkąd przestała nosić śliniak, interesowała się pojazdami. Swoją urodę oraz figurę wykorzystuje na scenie. W przeszłości brała udział w licznych konkursach piękności. Zdobyła laur Miss Konina, w 2011 roku została drugą Wicemiss Wielkopolski oraz dostała się do półfinału Miss Polski 2011.

Marcela Leszczak - rozkwit kariery

Tak naprawdę Marcela Leszczak stała się rozpoznawalna po udziale w III edycji Top Model. Od początku trwania programu dziewczyna była jedną z faworytek. Modelka dostała się do półfinału, jednak w ostatecznym starciu przegrała niewielką różnicą głosów z Zuzą Kołodziejczyk. Udział w programie zapewnił Marcelinie dużą popularność i niedługo potem modelka zaczęła występować na wybiegach oraz stała się twarzą kilku marek. Zaraz po zakończeniu show, Marcelina stała się twarzą kampanii marki "Chaos by Marta Boliglova". W 2014 roku reklamowała również markę Agnieszki Szulim. O modelce stało się również głośno, kiedy w 2013 roku wystąpiła w serialu "Miłość na bogato". Była to produkcja kanału VIVA Polska i opowiadała o perypetiach grupy młodych i bogatych osób, mieszkających w Warszawie. Był to debiut w branży aktorskiej Marceliny, który został również głośno skomentowany przez media. Modelka co prawda nie odniosła sukcesu na światowych wybiegach, ale stała się rozpoznawalna w polskim show-biznesie.

Zobacz także:

Top Model - Dawid Woliński - Joanna Krupa

marcela leszczak

Więcej o:

marcela leszczak

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.