Stylizacja Małgorzaty Rozenek podzieliła widzów "DDTVN". "Jak zawsze śliczna" vs. "mogłaby sobie darować"

Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z oryginalnego stylu, który często przyciąga uwagę. W roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN" nie rezygnuje z mocnych kolorów i wyrazistych printów. Część widzów uważa, że to przesada.

Małgorzatę Rozenek-Majdan już od jakiegoś czasu można oglądać w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Jej występy w śniadaniówce wciąż budzą jednak sporo emocji. Część widzów zarzuca Małgorzacie Rozenek-Majdan brak profesjonalizmu, który przejawia się chociażby w częstym przerywaniu gościom. Inni twierdzą, że to hejt, a nie konstruktywna krytyka, a celebrytka w roli prowadzącej program sprawdza się świetnie. Tym razem widzów poróżniła nietuzinkowa stylizacja gwiazdy. 

Stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan. Niezbyt trafiona?

We wtorkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się w bardzo oryginalnej stylizacji. Gwiazda postawiła na zestaw w wyrazisty, kolorowy print. Komplet składał się z koszuli i plisowanej spódnicy midi. Całość uzupełniły niebieskie szpilki

 

Stylizacja prezentowała się bardzo modnie. Wyraziste printy w połączeniu z klasycznymi fasonami stanowiły naprawdę zgrany duet. W komentarzach pod zdjęciem można było przeczytać:

Ślicznie pani wygląda. 
Świetna stylizacja. 
Przepiękny komplet. 

Część widzów "Dzień Dobry TVN" uznała jednak, że choć stylizacja faktycznie prezentuje się świetnie, to nie jest ona odpowiednio dobrana do sytuacji. Według nich prowadząca program śniadaniowy powinna wybierać bardziej klasyczne i stonowane outfity. Dodatkowo widzowie zwracali uwagę, że to nie wygląd, a kompetencje Małgorzaty Rozenek-Majdan powinny podlegać ocenie. W komentarzach na Instagramie pisali oni:

Rozenek mogłaby sobie darować taką kolorową sukienkę. Na pewno w swojej garderobie ma ciuchy w bardziej stonowanych kolorach.
Faktycznie piękna sukienka i tylko tyle. Prowadzącej brak płynności.
Ona nie ma być śliczna tylko kompetentna.

Jak oceniacie występ Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN"? 

OFERTY AVANTI24.PL: Po modowe inspiracje zapraszamy na Avanti24.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.