Grażyna Torbicka po raz kolejny zachwyciła klasą. Ta stylizacja to strzał w dziesiątkę

Grażyna Torbicka od lat zachwyca nie tylko swoim dziennikarskim warsztatem, ale też szykownymi stylizacjami. Gwiazda rzadko eksperymentuje z modą i świetnie na tym wychodzi. Jej najnowsza stylizacja to klasa sama w sobie.

W poniedziałek, 23 stycznia w warszawskim Kinie Kultura miał miejsce przegląd filmów z okazji 80. urodzin Allana Starskiego. To znany w branży, polski scenograf filmowy i teatralny. Wielokrotnie współpracował on z Andrzejem Wajdą. W 1993 Allan Starski wraz ze scenograf Ewą Braun został laureatem Oscara za scenografię do filmu "Lista Schindlera" w reżyserii Stevena Spielberga. Przegląd poprowadziła niezastąpiona Grażyna Torbicka. Jak zawsze zachwyciła klasą. 

Elegancka stylizacja Grażyny Torbickiej. Szykowna marynarka 

Grażyna Torbicka słynie z dobrego wyczucia stylu. Dziennikarka pojawiła się na wydarzeniu w eleganckiej, dwurzędowej marynarce. W intensywnej czerwieni prezentowała się znakomicie. Grażyna Torbicka dobrała do marynarki czarne, materiałowe spodnie oraz botki na obcasie. 

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka Fot. KAPiF

Dziennikarka postawiła na bardzo delikatny makijaż. Podkreśliła rzęsy tuszem, a usta pokryła błyszczykiem w odcieniu nude. Uroku dodawały jej delikatnie zakręcone włosy. Grzywka na boki, tzw. curtain bang, to w ostatnim czasie jeden z najgorętszych fryzjerskich trendów. Taka fryzura to świetna propozycja dla kobiet w każdym wieku. 

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka Fot. KAPiF

Kolor czerwony dla dojrzałych kobiet. Nie bój się wyróżnić  

Kobiety po pięćdziesiątce nie powinny rezygnować z wyrazistych odcieni. Kolor czerwony dodaje twarzy świeżości i optycznie odmładza. Jest on również bardzo romantyczny i kobiecy. Czerwień wygląda świetnie w zestawieniu z granatem, czernią czy brązem. Inne odcienie, polecane dojrzałym kobietom to m.in. pomarańczowy, kobaltowy czy różowy. 

Więcej o: