Karolina Pisarek w modnym stroju kąpielowym. Tak wspomina podróż poślubną

Aleksandra Biszczad
12.08.2022 10:06
Karolina Pisarek

Karolina Pisarek (Fot. Instagram)

To bardzo intensywny rok w życiu Karoliny Pisarek - dawnej uczestniczki "Top Model". Przez miesiące trwały jej przygotowania do bardzo medialnego ślubu, a teraz trenuje do udziału w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Zmęczona tymi wysokimi obrotami wspomina chwile błogiego lenistwa.

Wesele z przytupem

Przez długi czas fani Karoliny Pisarek mogli obserwować na jej instagramowym profilu przygotowania do ślubu i wesela. A było z przytupem. Kilkuset gości bawiło się w bajecznie udekorowanej sali, nie zabrakło relacji w telewizji i okładki w magazynie. Organizacja uroczystości była tak kosztowna, że sami małżonkowie stracili rachubę w podliczaniu wydatków. Temat finansów Pisarek niefortunnie podjęła już po weselu, wymieniając w udzielonym wywiadzie kwoty, jakie ofiarowali im goście w ramach prezentu weselnego. A robi to wrażenie, choć chyba nie na samych zainteresowanych.

Kolejne telewizyjne show

Niewiele później Karolina zaskoczyła informacją, że będzie uczestniczką 13. edycji "Tańca z Gwiazdami", a jej partnerem będzie Michał Bartkiewicz, który ma na koncie już jedno zwycięstwo w programie. Wywalczył je z modelką Edytą Zając, a niewiele gorzej przy jego boku wypadła Oliwia Bieniuk, plasując się na trzecim miejscu w poprzedniej edycji.

Dla Pisarek to nie jest pierwsze tego typu telewizyjne show, w którym weźmie udział. Topmodelka znana jest z 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Obecnie szczegółowo relacjonuje swoje intensywne treningi, które do łatwych nie należą, choć z pewnością podchodzi do nich z dużym zapałem.

Wspomnień czar

Niedawno Karolina niespodziewanie podzieliła się na Instagramie wspomnieniem z podróży poślubnej, z wymownym podpisem: "Take me back to Bora Bora", co być może oznacza tęsknotę za błogim lenistwem podczas niedawnych wakacji na malowniczych wyspach Bora Bora. Z dumą zaprezentowała smukłą i opaloną sylwetkę.

 

Zachwytu nie krył świeżo upieczony mąż, Roger Salla.

Najpiękniejsza żona na świecie.

I nie tylko on, fani również dali wyraz uczuciom:

Jest Pani zjawiskowa!
Prześlicznie kochana.

Uwagę zwraca kostium kąpielowy, na jaki postawiła Karolina. Egzotyczny wzór dwuczęściowego stroju to znak rozpoznawczy lata, a podobne możemy dostać na wyprzedażach w popularnych sieciówkach.

Więcej o:
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • tk

  Oceniono 4 razy 4

  Zmęczona pracą? Ta dziunia nie ma pojęcia co to jest praca, okazjonalne kręcenie tyłkiem w jakimś tandetnym show na pewno nie zalicza się do ciężkich prac.

 • alien.i.am

  Oceniono 2 razy 2

  W..Ć z reklamozą. To dziennikarstwo, czy krwa sklepik?

 • voytkowski

  Oceniono 1 raz 1

  czas zmienic meza

 • stujhalina

  Oceniono 1 raz 1

  Nap... jak dziki królik, biedactwo

 • sally30

  Oceniono 1 raz 1

  Strasznie nadęty wyraz twarzy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX