Co łączy Badurę, Kazar i Carinii? Te buty gwiazdy wybierają na ścianki. Czółenka Kaczorowskiej kupicie teraz za 199 zł!

Nasze gwiazdy chętnie wybierają polskie marki! Pozują w nich na ściankach, a nawet noszą na co dzień. Zobaczcie, jakie marki wybrały dla siebie Agnieszka Kaczorowska, Karolina Szostak i Agnieszka Dygant.

Badura, Agnieszka Kaczorowska

Na wiosennej ramówce Polsatu, Agnieszka Kaczorowska pojawiła się w pięknej, długiej sukni i metalicznych szpilkach marki Badura. Buty tej firmy tworzone są od 1979 roku. Charakteryzują się elegancją i zmysłowością, idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Marka z upływem czasu zyskuje coraz więcej klientów, nawet gwiazdy chętnie noszą buty firmy Badura i pozują w nich na ściankach! Jeżeli też lubicie podążać za modą, koniecznie postawcie na szpilki w metalicznym kolorze, który na wiosnę znów będzie w modzie!

Kolaż, Agnieszka Kaczorowska, Badura/Materiały partneraKolaż, Agnieszka Kaczorowska, Badura/Materiały partnera WBF

Kazar, Karolina Szostak

Na tej samej ramówce mogliśmy zobaczyć Karolinę Szostak w zmysłowej kreacji i szpilkach nude od marki Kazar, której kolekcje są bardzo współczesne i stylowe. Klasyczne szpilki pięknie komponują się z czerwoną kreacją. Marka Kazar funkcjonuje na rynku od 1990 roku i cieszy się dużą popularnościa, także wśród gwiazd. Może i wy postawicie na podobny model, co Karolina Szostach? Szpilki w kolorze nude pięknie wydłużą i wyeksponują wasze nogi. Powoli nadchodzi wiosna, a to idealny moment, żeby kupić nowe buty.

Kolaż, Karolina Szostak. Kazar/ Materiały partneraKolaż, Karolina Szostak. Kazar/ Materiały partnera WBF

Carinii, Agnieszka Dygant

Buty marki Carinii zdecydowanie mają charakter. Pięknie będą wyglądały w każdej stylizacji! Zobaczcie poniżej strój Agnieszki Dygant, który założyła na pokaz Macieja Zienia. Aktorka ubrała się w biały zestaw, którego dopełnieniem były srebrne kozaki. Czy nie wygląda to bardzo stylowo? Nam się podoba! Jeżeli i wy jesteście zachwycone, znalazłyśmy dla was kozaki i botki tej samej marki, które możecie nosić już teraz, ale też w okresie przejściowym.

Kolaż, Agnieszka Dygant, Carinii/Materiały partneraKolaż, Agnieszka Dygant, Carinii/Materiały partnera WBF

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.