Zwykła sukienka i... niezwykłe dodatki, które ją odmienią! Nie musisz już kupować kreacji na jedną okazję

PJ
17.11.2017 21:15
Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF (Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF)

Nie chcesz kupować sukienki na jedną okazję? Spokojnie! Pokażemy ci, jak możesz połączyć zwykłą kreację z niezwykłymi dodatkami, które całkowicie ją odmienią! To naprawdę proste.

Co powiesz na wielokrotne wykorzystanie jednej sukienki? My jesteśmy na tak! Takie rozwiązanie ułatwi ci stworzenie stylizacji przed ważnym wyjściem.

W trzech naszych stylizacjach wykorzystaliśmy klasyczną, czarną sukienkę z długim rękawem. Stanowi ona doskonałą bazę pod każdy zestaw. Jeśli w swojej szafie masz jakąś klasyczną sukienkę, łącz ją z najróżniejszymi, niezwykłymi dodatkami. Naszym pierwszym pomysłem było połączenie sukienki z długimi czarnymi kozakami, które teraz są w modzie. Na wierzch elegancka, długa kamizelka, a na głowę stylowy kapelusz i... gotowe! Całą stylizację powinnaś dopełnić biżuterią i małą kopertówką. Taki zestaw idealnie nada się na co dzień, ale również na imprezę. Jeżeli planujesz Andrzejki albo Sylwestra w formie domówki - śmiało! Już masz rozwiązanie. :)

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBFKolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

W tym zestawie największym atutem będą zdobione cekinami botki. To pod nie dobraliśmy resztę dodatków - złoty zegarek, kolczyki i łososiową kopertówkę. Na wierzch zarzuć klasyczny beżowy płaszcz z ciekawymi i modnymi frędzlami. No i oczywiście załóż czarną sukienkę, która w tym połączeniu wygląda bardzo elegancko.

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBFKolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

A może postaw na modny w tym sezonie połyskujący motyw? Czarna sukienka, czyli baza naszego zestawu, została połączona z luźną granatową kurtką, która zdobiona jest srebrną nicią. Do tej stylizacji koniecznie załóż szpilki w kolorze srebrnym i dobierz rzucające się w oczy kolczyki, dzięki którym ten zestaw będzie wyglądał drogo i szykownie.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/klaudiahalejcio/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/klaudiahalejcio/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/klaudiahalejcio/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/klaudiahalejcio/

Poniżej więcej propozycji

Więcej o: