Elon Musk miał zarezerwować apartament na 52. piętrze ekskluzywnego wieżowca Złota 44 w Warszawie. O zamiarze kupna nieruchomości przez kontrowersyjnego miliardera poinformował 20 stycznia portal Wyborcza.biz. Niecodzienna wiadomość wywołała już lawinę komentarzy w sieci. Trzy grosze dorzuciła m.in. Agnieszka Woźniak-Starak.
Wyborcza.biz przekazała, że Elon Musk miał faktycznie dokonać rezerwacji apartamentu - luksusowego lokalu o powierzchni 200 metrów kwadratowych, wycenionego na 25 mln złotych. Jak wynika z doniesień, atrakcyjne mogą być przy tym dla Muska m.in. zapierające dech w piersiach widoki, jakie oferuje nieruchomość - w tym na przelatujące nad miastem samoloty. "Co wy na to, jeżeli Elon Musk kupi mieszkanie w Złotej 44? Do zobaczenia, Elon. Apartament na 52. piętrze już zarezerwowany dla Ciebie" - napisał na Instagramie Michał Lech, agent nieruchomości zaangażowany w sprzedaż lokalu.
Swoim zdaniem w tym temacie postanowiła podzielić się Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka nie kryje rozbawienia sytuacją. "No już gorzej nie mógł wybrać" - napisała pod postem opublikowanym przez NOIZZ.pl, po czym dodała roześmianą emotikonę. Niektórzy internauci postanowili odpisać celebrytce. "No chyba na odwrót, to my gorzej nie mogliśmy trafić, że on tu chce" - stwierdził jeden z instagramerów.
PRZECZYTAJ TAKŻE: Elon Musk z uśmiechem popiera Trumpa. A ten bardzo się zmienił. Uśmiech, nie Trump
Przypomnijmy, że w styczniu 2024 roku media obiegła wiadomość o przyjeździe Muska do naszego kraju. Miliarder przyleciał wtedy do Krakowa na zaproszenie przedstawicieli Europejskiego Stowarzyszenia Żydowskiego, którzy wystosowali je z okazji Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Elon Musk odbył w tamtym czasie prywatną wizytę w byłym obozie Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu oraz wziął udział w konferencji i dyskusji na temat antysemityzmu w internecie. Czy wkrótce miliarder ponownie pojawi się w naszym kraju, możliwe, że przy okazji zakupu nieruchomości? Na takie informacje musimy jeszcze poczekać.
Afera wokół Doroty R. Prokuratura wystosowała akt oskarżenia wobec piosenkarki
Były menedżer Lewandowskiego wszystko wypaplał. Odsłonił kulisy małżeństwa piłkarza
Maja Chwalińska skradła show przed samym Wimbledonem. Jej nagranie jest hitem!
Szefowa TVN reaguje na odejście Dowbora. "Odważnie..."
Doda mówiła o braku podstaw do zabezpieczenia majątku. Jest komentarz rzecznika prokuratury
Chajzer rozpływa się nad 20-letnią narzeczoną. Dziękuje Bogu i jej babci, a to nie koniec
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę
Rzadkie zdjęcie 15-letnich synów Zając i Krawczyka. Aktorka ma powody do dumy!
Klaskała z Rubikiem, a teraz narzeka. Po tych słowach Agata się zagotowała!