Katarzyna Dowbor złożyła synowej urodzinowe życzenia. Padły wyjątkowe słowa. "Zaprzeczenie teściowej"

W poniedziałek 27 maja Joanna Koroniewska świętuje swoje 46. urodziny. Nie zapomniała o tym teściowa aktorki, Katarzyna Dowbor. Prezenterka złożyła synowej wyjątkowe życzenia, które skradły serca internautów.

Katarzyna Dowbor niedawno świętowała Dzień Matki, publikując wyjątkowe zdjęcie z 91-letnią mamą. Ostatnio natomiast zamieściła w mediach społecznościowych urodzinowe życzenia dla synowej, Joanny Koroniewskiej. Panie łączy wyjątkowa więź. W komentarzach pod postem internauci gratulowali aktorce teściowej.

Zobacz wideo Racewicz o krytyce Dowbor w "Pytaniu na śniadanie". "Że jest za stara? Kaśka?! Jest w świetnej formie"

Katarzyna Dowbor złożyła synowej urodzinowe życzenia. Padły wyjątkowe słowa

Katarzyna Dowbor jest bardzo aktywna na Instagramie. Profil prezenterki jest obserwowany przez ponad 170 tysięcy internautów. Dziennikarka często wspomina w swoich mediach społecznościowych o ważnych wydarzeniach w jej życiu. Tak było i tym razem. Gospodyni "Pytania na śniadanie" złożyła publicznie urodzinowe życzenia swojej synowej, Joannie Koroniewskiej.

Córeczko! Z okazji twoich urodzin życzę ci jedynie dużo zdrowia, bo jest ono niezbędne do realizowania twoich ambitnych celów. Jak będzie zdrowie, to przy twoim talencie, upartości i świetnych pomysłach na siebie osiągniesz wszystko, o czym marzysz. Pamiętaj, wiek to tylko liczba. Bądź zawsze sobą, bo taka jesteś najlepsza! - zwróciła się do aktorki Dowbor.

W komentarzach pod postem internauci zachwycali się rzadko spotykaną relacją między teściową i synową. "I czego chcieć więcej od życia. Mieć cudowną teściową-mamę", "Taka teściowa to skarb", "Piękne życzenia pani Kasiu dla synowej!", "Normalnie zaprzeczenie teściowej z dowcipów, jesteście obie cudowne", "'Córeczko', jakie to miłe" "Zazdroszczę relacji, jest taka pełna miłości i wdzięczności" - pisali internauci.

Katarzyna Dowbor opublikowała nagranie z łóżka. Zaskoczyła nawet synową

Katarzyna Dowbor opublikowała niedawno na Instagramie nagranie prosto z łóżka. Prezenterka chciała bowiem pokazać fanom, jak wyglądają jej poranki. W filmie zostało pokazane również śniadanie oraz karmienie pupili dziennikarki. Internauci pozazdrościli gospodyni "Pytania na śniadanie" energii, która rozpiera ją nawet o świcie. Komentarz pod postem zostawiła także Joanna Koroniewska. "Torpeda" - podsumowała synowa prezenterki.

Co sądzicie o publicznych życzeniach Katarzyny Dowbor dla Joanny Koroniewskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.