Katarzyna Dowbor zapozowała z mamą. Pani Krystyna ma 91 lat. "Jest w świetnej formie"

Z okazji Dnia Matki Katarzyna Dowbor wrzuciła na Instagrama wyjątkową fotografię. Prezenterka zapozowała do zdjęcia ze swoją 91-letnią mamą.

26 maja w Polsce obchodzony jest Dzień Matki. Dla wielu celebrytów jest to okazja, aby złożyć publiczne życzenia swoim rodzicielkom. Do tego grona zalicza się także Katarzyna Dowbor. Prezenterka opublikowała na Instagramie fotografię, na której pozuje ze swoją mamą. Pani Krystyna zebrała mnóstwo komplementów.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor o miłości w dojrzałym wieku. Zobaczymy ją jeszcze w sukni ślubnej?

Katarzyna Dowbor zapozowała z mamą. "Jest w świetnej formie"

Katarzyna Dowbor od jakiegoś czasu znów występuje na antenie TVP. Prezenterka jest jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie". Dziennikarka jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil jest obserwowany przez ponad 170 tysięcy internautów. Z okazji Dnia Matki prezenterka opublikowała tam fotografię, na której pozuje w towarzystwie swojej mamy. Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii.

Moja kochana mama. Ma 91 lat i jest w świetnej formie. Wszystkiego najlepszego dla mojej mamy Krystyny i waszych mam! - napisała prezenterka.

Fotografia przypadła do gustu internetowym fanom dziennikarki. W komentarzach padło mnóstwo komplementów pod adresem obu pań. "Piękna mama i piękna córka. Wszystkiego najlepszego dla obu pań, dużo szczęścia i zdrowia. Pozdrawiam serdecznie", "Dużo zdrówka! Pięknie wyglądacie!", "Pięknie mamusia wygląda i życzę dalej zdrówka i miłości" - zachwycali się internauci.

Katarzyna Dowbor zdradza, co ją odmładza. Jej sekret jest bardzo prosty

Katarzyna Dowbor jakiś czas temu osiągnęła już wiek emerytalny. Prezenterka na razie nie zamierza myśleć jednak o zakończeniu kariery. Nadal ma mnóstwo energii i chce realizować nowe zawodowe cele. W rozmowie z "Super Expressem" wyznała, że to właśnie praca ją odmładza. - Przez ostatnie lata bardzo mi tej pracy na żywo brakowało, czyli takiej telewizji, która daje swego rodzaju adrenalinę. "Pytanie na śniadanie" właśnie mi jej dostarcza, w pozytywnym znaczeniu i bardzo odmładza. (...) Po prostu muszę coś robić. Ponadto lubię swoją pracę. Jestem wdzięczna losowi, że od czterdziestu lat robię to, co kocham - powiedziała Dowbor.

Składacie swoim mamom życzenia w mediach społecznościowych?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.