Monika Olejnik pokazała się z synem. Uwagę zwraca jej dłoń. Przypomina o zdrowotnych zmaganiach

26 maja obchodziliśmy Dzień Matki. Z tej okazji Monika Olejnik pochwaliła się zdjęciem z synem. Uwagę zwróciła jednak jej dłoń.

Monika Olejnik postanowiła pochwalić się zdjęciem z ukochanym synem Jerzym. Jak wiadomo, to owoc związku dziennikarki z Grzegorzem Wasowskim, który kiedyś był jej mężem. Na zdjęciu uwagę zwrócił jednak jeden szczegół na dłoni, który z pewnością przypomina znanej dziennikarce o tym, co ostatnio przeszła. 

Zobacz wideo Olejnik wyznała, że ma raka. Rozenek-Majdan zwróciła uwagę na coś ważnego

Monika Olejnik pozuje u boku syna. Uwagę przykuła jej dłoń

Monika Olejnik jest jedną z najbardziej uznanych dziennikarek w kraju. Mimo to rzadko można usłyszeć o jej życiu prywatnym. Jak wiadomo, jest w związku z Tomaszem Ziółkowskim, co przez lata wzbudzało emocje, ze względu na wiek mężczyzny, który jest młodszy od Olejnik o 15 lat. Im jednak ten fakt nie przeszkadza i od dłuższego czasu udowadniają, że są doskonale zgraną parą.

Dziennikarka nieczęsto pokazuje w sieci swojego syna. Tym razem postanowiła udostępnić zdjęcie z Jerzym, który zapozował u jej boku. "Wszystkiego najlepszego dla wszystkim mam" - napisała na InstaStories gospodyni "Kropki nad i". Rodzinną fotografię znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Uwagę zwraca jednak dłoń dziennikarki, na której znalazł się wenflon. Z pewnością przypomina o zdrowotnych problemach prezenterki. Olejnik poinformowała 12 maja, że choruje na raka piersi. "W jednym z prawie słonecznych miesięcy 2024 roku usłyszałam diagnozę - nowotwór piersi. Potem jeden z weekendów spędziłam w szpitalu. Po operacji jest lepiej, podejmuję nowe wyzwania" - można przeczytać na Instagramie gwiazdy. Zdjęcie z synem najpewniej zostało zrobione już jakiś czas temu, podczas pobytu Olejnik w szpitalu. Można dostrzec nie tylko wenflon w dłoni, ale także tę samą piżamę, którą dziennikarka miała na sobie na zdjęciu w poście, w którym ogłaszała problemy ze zdrowiem. 

Monika Olejnik może liczyć na wsparcie wielu gwiazd. Sama zaapelowała o jedno 

Wśród osób, które mocno dopingowały dziennikarkę, była Małgorzata Rozenek-Majdan. "Masz siłę, masz wiedzę, masz kochające wsparcie z takimi jak ty nawet rak nie powinien zadzierać. Zdrowiej" - napisała pod postem prezenterka. "Monika wiesz, że możesz na mnie liczyć. Kobiety, siła, zmiana, my. Bądź zdrowa" - czytamy w komentarzu od Omeny Mensah. Natalia Kukulska napisała: "Niegasnącego optymizmu i szybkiej regeneracji! Ślę uściski". Sama Olejnik miała do obserwatorów jedną prośbę. "Nie bójcie się pytać lekarzy co jeszcze warto przebadać! Jeśli tylko minutę w miesiącu poświęcicie na pytanie - Czy się badasz/badałaś profilaktycznie? To wszyscy będziemy szczęśliwsi" - zaapelowała w poście. 

Monika Olejnik zwróciła się do fanów po ogłoszeniu diagnozy. Nawiązała do pracodawcyMonika Olejnik zwróciła się do fanów po ogłoszeniu diagnozy. Nawiązała do pracodawcy Monika Olejnik zwróciła się do fanów po ogłoszeniu diagnozy. Nawiązała do pracodawcy. Fot. Kapif

Czy syn Olejnik jest do niej podobny?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.