Sandra Kubicka pokazała brzuch po porodzie. Urodziła 11 dni temu

Sandra Kubicka w połowie maja została mamą. Celebrytka wrzuciła zdjęcie, na którym widzimy jej sylwetkę zaledwie 11 dni po porodzie.

Sandra Kubicka i Aleksander Baron 16 maja zostali rodzicami. Syn pary urodził się w 33. tygodniu ciąży jako wcześniak. Dumny tata dziewięć dni później obwieścił radosną nowinę Polakom prosto ze sceny festiwalu w Sopocie. - Mam bardzo ważny komunikat dla mnie, mam nadzieję, że dla was również. Chciałem was serdecznie wszystkich zaprosić do powitania na świecie i zrobienia wielkiego hałasu dla naszego syna Leonarda Milwiw-Barona oraz najdzielniejszej mamy świata, Sandry Milwiw-Baron. Kocham was bardzo! - wykrzyknął. Jedenaście dni po porodzie Sandra Kubicka pokazała brzuch po ciąży.

Zobacz wideo Sandrę Kubicką spotkała nieprzyjemna sytuacja w czasie podróży. "Policja przyszła na pokład"

Sandra Kubicka pokazała brzuch po porodzie. Urodziła 11 dni temu

Sandra Kubicka wrzuciła kadr jedenaście dni po porodzie, z którego można wywnioskować, że wraca do dawnej sylwetki w błyskawicznym tempie. Zapozowała w domowym, lekkim ubraniu i włosach zaczesanych do tyłu. Naklejka z butelką dla dziecka na zdjęciu wskazuje, że ostatni czas jest dla niej wypełniony nowymi obowiązkami bycia mamą. Zdjęcie Sandry Kubickiej znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

Syn Sandry Kubickiej i Aleksandra Barona urodził się jako wcześniak

Syn Sandry Kubickiej i Aleksandra Barona przyszedł na świat jako wcześniak. Celebrytka nie ukrywa, że przeżywa z tego powodu bardzo stresujący czas. "16 maja o godzinie 2:11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony Syn. Leoś urodził się w 33. tygodniu i szóstym dniu ciąży. Nasze pierwsze wspólne chwile nie były takie, jak sobie wymarzyliśmy, ale mamy całe życie przed sobą, aby to nadrobić. Tak bardzo chciałam go przytulić i zabrać do domu. To jest absolutnie najgorsze uczucie dla matki - patrzeć jak twoje dziecko jest podpięte rurami do różnych urządzeń, a ty nie możesz nic zrobić ani mu pomóc" - zaczęła wpis. Syn pary z biegiem dni na szczęście zaczął robić coraz większe postępy. "Bardzo szybko pokazał swój charakter i siłę woli. Po kilku dniach zaczął oddychać samodzielnie, z dnia na dzień dosłownie rozpromieniał. Te wszystkie wspólne dni w szpitalu udowodniły nam, jak silni jesteśmy razem jako rodzina" - podsumowała modelka.

Podoba ci się imię dla dziecka Leonard?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.