Pierwsza dama Nigerii uderza w Meghan Markle. "Po co tu była?". W sieci burza

Oluremi Tinubu to pierwsza dama Nigerii - kraju, który niedawno odwiedziła Meghan Markle z księciem Harrym. Żona prezydenta afrykańskiego państwa wygłosiła przemowę, która dała zagwozdkę internautom.

Wizyta księcia Harry'ego i Meghan Markle w Nigerii wciąż budzi emocje. Przypomnijmy, że para wybrała się do kraju w Afryce Zachodniej na zaproszenie Szefa Sztabu Obrony z okazji dziesiątej rocznicy igrzysk Invictus Games. Ich wizyta została już rozłożona na czynniki pierwsze, a oliwy do ognia dodała wypowiedź pierwszej damy kraju, Oluremi Tinubu.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Pierwsza dama Nigerii wspomniała o Meghan Markle podczas przemowy

Pierwsza dama Nigerii wygłosiła przemowę z okazji wydarzenia świętującego osiągnięcia kobiet w kraju. - Przesłanie jest takie, że musimy uratować nasze dzieci. Widzimy, jak się ubierają. Ciągle zapominają, że w Nigerii, jesteśmy piękni - zaczęła Tinubu. Celem przemowy pierwszej damy było pouczenie nigeryjskiej młodzieży, aby ta nie oglądała się na wzorce z kultury Pierwszego Świata. - Nie organizujemy Met Gali. [...] Powiedzmy im, że nie akceptujemy nagości w naszej kulturze. To nie jest piękne - grzmiała ze sceny. W którymś momencie napomknęła jednak o wizycie Meghan Markle.

Wszystkie (Nigeryjki - red.) są pięknymi dziewczynami, ale powinny wiedzieć, kim są, a nie próbować naśladować gwiazdy filmowe z Ameryki. [...] Dlaczego Meghan przyleciała tutaj do Afryki? [...] Wiemy, kim jesteśmy. Nie traćcie tego, kim jesteście

- powiedziała Oluremi Tinubu. 

 

Pierwsza dama Nigerii dała prztyczka w nos Meghan Markle? Niekoniecznie

Nagranie z przemową pierwszej damy szybko rozprzestrzeniło się po sieci. Internauci twierdzą, że Tinubu ewidentnie dała prztyczka w nos żonie księcia Harry'ego. "Zgadzam się z pierwszą damą. Meghan naprawdę bardziej kulturę innych ludzi i inaczej się ubrać". Inni interpretują słowa Tineubu zupełnie inaczej. "Ta wiadomość nie jest do niej. Przestańcie tworzyć dziwne teorie", "Ona mówi o nigeryjskich dziewczynach ubierających się jak Kardashianki. Powiedziała: spójrzcie na Meghan, która tu przyszła, co sugeruje, że nawet Markle zainteresowała się krajem. Wypowiadała się w sposób pochwalny. Niech dziewczyny wiedzą, że mogą być dumne ze swojego kraju. Przestańcie przekręcać" - czytamy opinie internatów w portalu YouTube. Jakie jest wasze zdanie? Dajcie znać w naszej sondzie na dole strony.

Czy pierwsza dama Nigerii chciała utrzeć nosa Meghan?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.