Roxie Węgiel ma coś do ukrycia? Fani zastanawiają się, dlaczego nosi okulary na ściankach. Mówi, o co chodzi

Roksana Węgiel pojawiła się na sopockim festiwalu. W rozmowie z dziennikarką Plotka wyjawiła, dlaczego często pojawia się w okularach przeciwsłonecznych.

Roksana Węgiel jest obecnie niezwykle rozchwytywaną wokalistką, więc nie dziwi jej obecność na Polsat Hit Festiwal. Pojawiła się na sopockiej scenie i rozgrzała publiczność. Gwiazda porozmawiała z dziennikarką Plotka i postanowiła wyjawić, dlaczego w ostatnim czasie tak często widywana jest w okularach przeciwsłonecznych. Już wszystko jasne.

Zobacz wideo Roksana Węgiel szczerze o tym, dlaczego nosi okulary przeciwsłoneczne

Roksana Węgiel szczerze o noszeniu okularów przeciwsłonecznych. Ma swoje powody 

Ostatnio Roxie jest na językach, a media bardzo interesują się jej życiem prywatnym. Występ Węgiel w "Tańcu z gwiazdami" wzbudził sporo emocji, podobnie jak ślub ze starszym od niej partnerem, który przez jakiś czas trzymany był w tajemnicy. Gwiazda pojawiła się na Polsat Hit Festiwal i rozgrzała publiczność ognistym wykonaniem piosenki "Miasto". Uwagę zwróciła również jej stylizacja, która była bardzo odważna. Zdjęcia kreacji Roxie znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Dziennikarka Plotka postanowiła zapytać jednak o okulary przeciwsłoneczne, które od jakiegoś czasu chętnie zakłada wokalistka. Czy to będzie jej stały element stylizacji? Ta w rozmowie z Karoliną Sobocińską wyznała prawdę. 

Tak naprawdę od dwóch wystąpień publicznych faktycznie tak. Ostatnio jak była konferencja Polsat Hit Festiwal raz zakładałam, raz ściągałam te okulary. Teraz jesteśmy na świeżym powietrzu. Tutaj jest ścianka, ale ogólnie wszystko dzieje się na zewnątrz, stąd moje okulary. I jednak jest Sopot, taki klimat, jest słońce, więc okulary jak najbardziej. Tak po prostu, to nic szczególnego

- wyznała młoda gwiazda. 

Roksana Węgiel o tym, jak reaguje na komentarze o swoim wyglądzie 

Jak wiadomo, popularność Roksany przez ostatnie lata wzrosła, co oznaczało większe zainteresowanie mediów. Wielu zwracało uwagę na to, jak wygląda czy w co się ubiera młoda wokalistka. Internauci zarzucają jej również, że wygląda na kilka lat starszą, niż w rzeczywistości. Dziennikarka zapytała piosenkarkę o ten fakt. - Bardzo dużo osób, jak mnie widzi na żywo mówi wręcz przeciwnie, że wyglądam bardzo młodo. Jednak telewizja trochę przekłamuje ten obraz w kontekście chociażby postawy, wagi. (...) Ja w ogóle nie czytam tych komentarzy. Ja naprawdę mam ogromny dystans po kilku latach spędzonych w tej branży i po kilku latach czytania, przejmowania się. Teraz nie mam na to ani czasu, ani siły, ani chęci - stwierdziła Roksana. 

Roksana WęgielRoksana Węgiel Roksana Węgiel ; Fot. KAPIF

Jaką wersję Roxie wolisz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.