Roksana Węgiel jest obecnie niezwykle rozchwytywaną wokalistką, więc nie dziwi jej obecność na Polsat Hit Festiwal. Pojawiła się na sopockiej scenie i rozgrzała publiczność. Gwiazda porozmawiała z dziennikarką Plotka i postanowiła wyjawić, dlaczego w ostatnim czasie tak często widywana jest w okularach przeciwsłonecznych. Już wszystko jasne.
Ostatnio Roxie jest na językach, a media bardzo interesują się jej życiem prywatnym. Występ Węgiel w "Tańcu z gwiazdami" wzbudził sporo emocji, podobnie jak ślub ze starszym od niej partnerem, który przez jakiś czas trzymany był w tajemnicy. Gwiazda pojawiła się na Polsat Hit Festiwal i rozgrzała publiczność ognistym wykonaniem piosenki "Miasto". Uwagę zwróciła również jej stylizacja, która była bardzo odważna. Zdjęcia kreacji Roxie znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Dziennikarka Plotka postanowiła zapytać jednak o okulary przeciwsłoneczne, które od jakiegoś czasu chętnie zakłada wokalistka. Czy to będzie jej stały element stylizacji? Ta w rozmowie z Karoliną Sobocińską wyznała prawdę.
Tak naprawdę od dwóch wystąpień publicznych faktycznie tak. Ostatnio jak była konferencja Polsat Hit Festiwal raz zakładałam, raz ściągałam te okulary. Teraz jesteśmy na świeżym powietrzu. Tutaj jest ścianka, ale ogólnie wszystko dzieje się na zewnątrz, stąd moje okulary. I jednak jest Sopot, taki klimat, jest słońce, więc okulary jak najbardziej. Tak po prostu, to nic szczególnego
- wyznała młoda gwiazda.
Jak wiadomo, popularność Roksany przez ostatnie lata wzrosła, co oznaczało większe zainteresowanie mediów. Wielu zwracało uwagę na to, jak wygląda czy w co się ubiera młoda wokalistka. Internauci zarzucają jej również, że wygląda na kilka lat starszą, niż w rzeczywistości. Dziennikarka zapytała piosenkarkę o ten fakt. - Bardzo dużo osób, jak mnie widzi na żywo mówi wręcz przeciwnie, że wyglądam bardzo młodo. Jednak telewizja trochę przekłamuje ten obraz w kontekście chociażby postawy, wagi. (...) Ja w ogóle nie czytam tych komentarzy. Ja naprawdę mam ogromny dystans po kilku latach spędzonych w tej branży i po kilku latach czytania, przejmowania się. Teraz nie mam na to ani czasu, ani siły, ani chęci - stwierdziła Roksana.
Nawrocka 5 marca w brązowym garniturze i czarnej pelerynie. Ekspertka modowa mówi, co poszło nie tak
Miller poddała się liftingowi tygrysiemu. Gojdź grzmi o "głupim trendzie" i mówi o konsekwencjach
Hakiel stwierdził, że Cichopek jest "pusta". Serowska zareagowała. "To jest naprawdę nic"
Ekspert o pierścionku zaręczynowym Sabalenki. Takie ma zdanie
Aneta Zając w mieszkaniu stawia na minimalizm. O jedną rzecz zadbała w każdym pomieszczeniu
Skolim przekazał wieści ws. swojej stacji benzynowej. Wszystko przez sytuację na Bliskim Wschodzie
Wieniawa nie wytrzymała. Ostra reakcja na wypowiedź Hakiela na temat Cichopek
Britney Spears aresztowana. Wiadomo, co się stało
W środę Maja Bohosiewicz pokazała wiadomość od Sandry Kubickiej. Naprawdę takie słowa padły