Polsat Hit Festiwal. Roksana Węgiel stylizacją przebiła nawet Dodę. Jest odważnie i kuso. Spójrzcie na buciory

Roksana Węgiel pojawiła się w Operze Leśnej w Sopocie w bardzo odważnej kreacji. Wygląda na to, że skromnie już było.

Na 24 maja zaplanowano pierwszy dzień Polsat Hit Festiwal. W Sopocie w Operze Leśnej na początku widzowie mogli usłyszeć piosenki zespołu Golec uOrkiestra. Grupa świętuje bowiem swoje 25-lecie na scenie. Do drugiej części wydarzenia z kolei Polsat zaprosił te gwiazdy i zespoły, których piosenki były najczęściej puszczane w tym roku w stacjach radiowych. Nie mogło wiec zabraknąć Dody w duecie ze Smolastym, Dawida Kwiatkowskiego, Lanberry, Margaret, Oskara Cymsa czy Roksany Węgiel. Ta ostatnia zwracała uwagę już na czerwonym dywanie. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel w szczerym wyznaniu: Bóg dawał nam wiele znaków

Roksana Węgiel w odważnej stylizacji. Co za buty

Roksana Węgiel zaistniała w show-biznesie jako mała dziewczynka. W 2018 roku wygrała pierwszą edycję programu "The Voice Kids", a później wygrała Eurowizję Junior. Jednak utalentowana wokalistka już dawno zerwała z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. 19-latka już od jakiegoś czasu decyduje się na niebanalne i często odważne stylizacje. Tym razem jednak  przebiła nawet Dodę, która na czerwonym dywanie w Sopocie pojawiła się w błękitnej marynarce i pasującej do niej odcieniem eleganckiej koszuli z kołnierzykiem. Do tego czarny krawat oraz mini. Co ciekawe ten strój było dużo bardziej stonowany od tego, który wybrała Roksana Węgiel. Nastolatka miała na sobie czarny gorset z odważnymi wycięciami i do tego kuse, mieniące się spodenki. Całość uzupełniały ciemne rajstopy i ciężkie buciory. Zdjęcia Roksany Węgiel i Dody z Polsat Hit Festiwal znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Roksana Węgiel nie wie, ile kosztuje karton mleka

Nasza reporterka miała okazję porozmawiać z Roksaną Węgiel tuż przed festiwalem w Sopocie. Wzięła udział w tzw. szybkich strzałach - miała podawać pierwszą odpowiedź, która przyjdzie jej na myśl. Na pytanie, ile kosztuje karton mleka, wokalistka odparła wprost: - Nie wiem. Wygląda na to, że to raczej nie ona zajmuje się zakupami. Być może to działka jej męża, Kevina Mgleja. Przypominamy, że niedawno Roksana Węgiel sama potwierdziła to, że jest już żoną jednym ze wpisów na InstaStories.

Jak oceniasz stylizację Roksany Węgiel?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.