Roksana Węgiel potwierdziła ślub z Kevinem? Wystarczyło jedno słowo

Roksana Węgiel dodała na InstaStories filmik, na którym zwróciła się w wyjątkowy sposób do Kevina. Te słowa wyjawiły wszystko na temat ich relacji.

Roksana Węgiel ma zaledwie 19 lat, a osiągnęła już naprawdę wiele. Dzięki licznym sukcesom zawodowym jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w polskim show-biznesie. Sensację wzbudza nie tylko sama piosenkarka, ale i jej życie prywatne. Od dłuższego czasu Roxie jest w związku z Kevinem Mglejem, a niedawno mówiono o ich ślubie. Wokalistka w taki sposób publicznie zwróciła się do ukochanego. Już wszystko jasne?

Zobacz wideo Roxie Węgiel szczerze o karierze Wersow

Roksana Węgiel zwróciła się do partnera. Zdradziła wszystko 

Węgiel prężnie działa w polskim show-biznesie. Niedawno mogliśmy oglądać jej wysoko oceniane występy w "Tańcu z gwiazdami", gdzie dotarła do finału i zajęła drugie miejsce. Spore emocje wzbudza od długiego czasu jej związek, a szczególnie ośmioletnia różnica wieku. Wokalistka potwierdziła relację z Kevinem Mglejem z początkiem 2023 roku. Niedawno w mediach gruchnęła wieść o ślubie pary, który był już przez nich hucznie zapowiadany. Jak poinformował portal Plejada, piosenkarka i jej partner zdecydowali się na kameralną ceremonię, a w CEIDG pojawiła się zmiana w firmie piosenkarki - nowe nazwisko, Roksana Węgiel-Mglej, co miało być dowodem, że zakochani są już małżeństwem. Oboje milczeli w tej sprawie i nie komentowali doniesień. Wydaje się jednak, że Roksana postanowiła potwierdzić to, co od dłuższego czasu krążyło w mediach. Dodała nagranie, na którym jej ukochany przemawiał na uroczystości. Uwagę zwrócił podpis. 

Jestem dumna mężu!

- napisała na InstaStrories, oznaczając profil Kevina, tym samym pierwszy raz nawiązując do medialnych doniesień, które pojawiły się już pod koniec marca. Zdjęcia pary znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wybierali obrączki przez sześć godzin! 

Niedawno para została przyłapana na wybieraniu obrączek w Warszawie na ulicy Mokotowskiej. Zakochani przygotowują się obecnie do ślubu kościelnego. Jak informował "Super Express", spędzili sześć godzin na dobieraniu odpowiedniej biżuterii. Roxie oglądała podobno wyroby jubilerskie z brylantami, których wartość to około 30 tysięcy złotych. Piosenkarce i jej ukochanemu towarzyszył jego syn, William, który cierpliwie oglądał biżuterię z ojcem i macochą. 

Kevin Mglej, Roxie WęgielKevin Mglej, Roxie Węgiel KAPiF.pl

Czy Roksana Węgiel i Kevin są jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.