Co za wieści o Roksanie Węgiel i Kevinie Mgleju. Pilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw

Roksana Węgiel niedawno potwierdziła to, że Kevin Mglej jest już jej mężem. Teraz dowiedzieliśmy się, gdzie zakochani powiedzieli sobie "tak".

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja budzi kontrowersje nie tylko ze względu na dzielącą ich różnicę wieku, ale także szybkie zaręczyny i jak niedawno się okazało, ślub. Już w tym roku ma odbyć się uroczystość w kościele, jednak para zdecydowała się wcześniej sformalizować związek. Wzięli ślub cywilny, o czym świadczy, chociażby zmiana w CEIDG firmy piosenkarki. Widnieje tam jej nowe nazwisko, Roksana Węgiel-Mglej. Wokalistka oprócz tego niedawno dodała nagranie, na którym widniał podpis skierowany w stronę Kevina. "Jestem dumna mężu!" - mogliśmy przeczytać. Teraz portal JastrząbPost ujawnia, gdzie dokładnie odbył się ślub cywilny pary.

Zobacz wideo Węgiel o pierwszym tańcu z Kevinem. Co szykują?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są po ślubie cywilnym. To tam go wzięli

Jak udało się ustalić reporterowi Jastrząb Post Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub w Wołominie. Wszystko wskazuje na to, że zdjęcie z bukietem kwiatów, które niedawno pojawiło się na Instagramie gwiazdy, zostało zrobione właśnie przed Urzędem Stanu Cywilnego. Znajdziecie je w galerii na górze strony.

Roksana Węgiel nie ukrywała, że odkąd poznała Kevina, marzył jej się ślub. - W momencie kiedy poznałam odpowiednią osobę, to zaczęłam mocno o tym myśleć i planować wspólną przyszłość. Wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłam i byłam daleka od planowania takich rzeczy, a tutaj sytuacja jest inna. To jest naturalne, że po prostu do tego się dąży w miłości prawdziwej - mówiła wcześniej w rozmowie z "Faktem". Roksana Węgiel nie chce jednak zdradzać szczegółów kolejnej uroczystości. - Dużo się dzieje. Przygotowania trwają. Jest co robić. Data się zbliża - powiedziała w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Roxie Węgiel i Kevin Mglej wybierali obrączki. Spędzili tam prawie pół dnia

Jak niedawno informował "Super Express" Roksana Węgiel i Kevin Mglej spędzili na wybieraniu obrączek aż sześć godzin. Według doniesień tabloidu wokalistka oglądała biżuterię z brylantami, która mogła być warta nawet 30 tys. złotych. Co ciekawe, nie byli sami. Towarzyszył im William, syn Kevina Mgleja z poprzedniego związku.

Roksana Węgiel i Kevin MglejRoksana Węgiel i Kevin Mglej Roksana Węgiel cmoka się z mężem w romantycznym uniesieniu. Posypały się gratulacje / Fot. KAPiF.pl

Czy Roksana Węgiel pasuje do Kevina?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.