Roksana Węgiel zyskała popularność w programie "The Voice Kids". Stała się rozpoznawalna, gdy była jeszcze dzieckiem. Piosenkarka już dawno zerwała jednak z wizerunkiem nastolatki. Od jakiegoś czasu Węgiel związana jest z producentem muzycznym Kevinem Mgleją. Kontrowersji całości dodaje fakt, że zakochanych dzieli aż osiem lat różnicy wieku. Wokalistka pokazała jednak wszystkim, że z Kebvinem połączyła ją prawdziwa miłość. Roxie nie stroni również od odważnych stylizacji. W przypadku Polsat Hit Festiwalu gwiazda szokowała już podczas próby. Wieczorem wystąpiła z kolei w czarnej kreacji. Co na to fani? Opinie są podzielone.
W piątkowy wieczór Roksana Węgiel wywołała niemałe zamieszanie i z pewnością wiedziała, jak zwrócić na siebie uwagę. Wszystko za sprawą występu na Polsat Hit Festiwalu. Wokalistka wykonała jeden ze swoich przebojów i pokazała się w czarnej, lecz z całą pewnością nie nudnej stylizacji. Wybrała gorsetowy top, który mocno podkreślił sylwetkę i zestawiła go z bardzo skąpymi szortami z niskim stanem. Całość dopełniły czarne rajstopy i masywne botki na grubym obcasie. Kropką nad i okazała się srebrna biżuteria. Widać, że całość została dobrze przemyślana.
Stylizacja Roksany Węgiel była odważna, ale choreografia także nie należała do skromnych. Wokalistka miała rozbudowany układ choreograficzny i uradowana pląsała z tłumem tancerzy. Widać było, że Roksana Węgiel na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Występ wokalistki nie wszystkim przypadł do gustu i w mediach społecznościowych stacji Polsat pojawiło się wiele komentarzy. "Czy katoliczka powinna tak się zachowywać?" - napisała jedna z internautek. "To klub go-go, czy festiwal? Wokalnie słabiutko" - dodał ktoś inny. Część internautów zauważyła spore podobieństwo do Dody i charakterystycznego dla niej stylu. "Druga Doda" - wyczytaliśmy w komentarzach na instagramowym koncie Polsatu.
Wiadomo, co z udziałem Izraela na Eurowizji. Już cztery kraje wycofały się z konkursu
Kult wydał oświadczenie w sprawie Kazika w szpitalu i koncertów. "Jesteśmy głęboko zatroskani"
Kożuchowska wraca do fryzury rodem z początków "M jak miłość". Ekspert: To już nie są tamte czasy
Córka Englerta odniosła się do zarzutów Masłowskiej. "Jest mi po ludzku przykro"
25-lecie "M jak miłość". Cichopek błyszczy, ale spójrzcie na marynarkę Lipowskiej
Kasia ze "Ślubu" powiedziała o papierach rozwodowych. Wtem zdradziła treść SMS-a od Macieja
Pokój sześcioletniego syna Janachowskiej jak nieduża kawalerka. Wielki telewizor na ścianie to początek
Fani Bajmu zaniepokojeni. Grudniowe koncerty Kozidrak nagle odwołane
Doda zdradziła, co robi z zepsutym jedzeniem. Ekspert przestrzega. "Konsekwencje nie będę widoczne od razu"