Mama Pavlović ma 91 lat i doskonałą kondycję. Pokazała, jak robi deskę

Iwona Pavlović może być dumna jak paw. Jej 91-letnia mama ma kondycję i formę godną naśladowania. I ćwiczeń jej ciągle mało.

Dzień Matki okazał się dla Iwony Pavlović świetnym pretekstem do pokazania kondycji jej ukochanej rodzicielki. Mama jurorki "Tańca z gwiazdami" jest już po dziewięćdziesiątce. Wigoru jej jednak nie brakuje i może nim obdarować niejedną młodszą osobę. Ostatnio pani Zenia stwierdziła, że wykona ćwiczenie, które rzeźbi sylwetkę i uczy nawyku utrzymywania prawidłowej postawy. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, po kim energia rozpiera słynną Czarną Mambę? 

Zobacz wideo Rozenek patrzy na stare zdjęcia. Kogo widzi?

Iwona Pavlović pochwaliła się kondycją mamy

Iwona Pavlović często porusza w wywiadach temat swojej mamy. Nie ukrywa, że emerytka może liczyć na jej regularną pomoc. - Cały czas rozmawiam z mamą i ona cały czas mówi: "Gdyby nie dzieci...". Wiadomo, że moja mama dużo mniej wydaje, bo my ją zapraszamy na jakieś obiady albo też jej coś kupujemy czy też robimy jej najzwyczajniej w świecie zakupy - opowiedziała "Faktowi" Pavlović. Dodała, że nie każdy rodzic ma takie szczęście. W nowym wpisie nazwała mamę "niepowtarzalną", gdy stwierdziła, że zrobi znane ćwiczenie.

Skończyła 91 lat i pyta nas, jak się robi deskę. I proszę, na zdjęciu jak wyżej. Uwierzycie?! Jest cudowna i wspaniała. "Już szron na głowie, a w sercu ciągle maj". Kocham Cię, Zeniulko. Bądź z nami jak najdłużej. Mistrz drugiego planu - wnuk.

- napisała w mediach społecznościowych gwiazda Polsatu. Nowe zdjęcie jej mamy z momentu, jak robiła deskę, znajdziesz w galerii na górze strony.

Iwona Pavlović nie ma sekretów swojej figury

Jakiś czas temu tancerka mówiła, jakie triki pozwalają jej samej zachować dobrą kondycję. Jurorka show Polsatu w 2024 roku skończy 62 lata i niezmiennie od dawna zachwyca doskonałą formą. Jednak po zakończeniu czynnego udziału w turniejach, a przed karierą telewizyjną nie zawsze tak było. Dlatego zaczęła więcej się ruszać, dzięki czemu schudła aż 18 kg. - Są trzy czynniki, które pomagają zachować dobrą formę na długie lata. Pierwszy to ruch. On wywołuje w nas uśmiech, podnosi adrenalinę i hartuje. Ja, poza tańcem, kocham kijki. Ale nie spaceruję z nimi rekreacyjnie, tylko maszeruję bardzo szybkim, zdecydowanym krokiem - powiedziała w jednej z rozmów. Pavlović lubi także grać w tenisa. Oprócz tego pamięta o odżywczych posiłkach. - Na śniadanie wybieram jajecznicę albo płatki. Później sięgam po jakiś owoc. Na obiad zjadam kurczaka i zieleninę, a na kolację twarożek z warzywami albo jakąś sałatkę - wymieniła w rozmowie z portalem Poradnik Zdrowie i zdradziła, że pamięta, by jeść regularnie i o stałych porach. 

Iwona PavlovićIwona Pavlović Iwona Pavlović ; KAPIF.pl

Często ćwiczysz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.