Dzień Matki okazał się dla Iwony Pavlović świetnym pretekstem do pokazania kondycji jej ukochanej rodzicielki. Mama jurorki "Tańca z gwiazdami" jest już po dziewięćdziesiątce. Wigoru jej jednak nie brakuje i może nim obdarować niejedną młodszą osobę. Ostatnio pani Zenia stwierdziła, że wykona ćwiczenie, które rzeźbi sylwetkę i uczy nawyku utrzymywania prawidłowej postawy. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, po kim energia rozpiera słynną Czarną Mambę?
Iwona Pavlović często porusza w wywiadach temat swojej mamy. Nie ukrywa, że emerytka może liczyć na jej regularną pomoc. - Cały czas rozmawiam z mamą i ona cały czas mówi: "Gdyby nie dzieci...". Wiadomo, że moja mama dużo mniej wydaje, bo my ją zapraszamy na jakieś obiady albo też jej coś kupujemy czy też robimy jej najzwyczajniej w świecie zakupy - opowiedziała "Faktowi" Pavlović. Dodała, że nie każdy rodzic ma takie szczęście. W nowym wpisie nazwała mamę "niepowtarzalną", gdy stwierdziła, że zrobi znane ćwiczenie.
Skończyła 91 lat i pyta nas, jak się robi deskę. I proszę, na zdjęciu jak wyżej. Uwierzycie?! Jest cudowna i wspaniała. "Już szron na głowie, a w sercu ciągle maj". Kocham Cię, Zeniulko. Bądź z nami jak najdłużej. Mistrz drugiego planu - wnuk.
- napisała w mediach społecznościowych gwiazda Polsatu. Nowe zdjęcie jej mamy z momentu, jak robiła deskę, znajdziesz w galerii na górze strony.
Jakiś czas temu tancerka mówiła, jakie triki pozwalają jej samej zachować dobrą kondycję. Jurorka show Polsatu w 2024 roku skończy 62 lata i niezmiennie od dawna zachwyca doskonałą formą. Jednak po zakończeniu czynnego udziału w turniejach, a przed karierą telewizyjną nie zawsze tak było. Dlatego zaczęła więcej się ruszać, dzięki czemu schudła aż 18 kg. - Są trzy czynniki, które pomagają zachować dobrą formę na długie lata. Pierwszy to ruch. On wywołuje w nas uśmiech, podnosi adrenalinę i hartuje. Ja, poza tańcem, kocham kijki. Ale nie spaceruję z nimi rekreacyjnie, tylko maszeruję bardzo szybkim, zdecydowanym krokiem - powiedziała w jednej z rozmów. Pavlović lubi także grać w tenisa. Oprócz tego pamięta o odżywczych posiłkach. - Na śniadanie wybieram jajecznicę albo płatki. Później sięgam po jakiś owoc. Na obiad zjadam kurczaka i zieleninę, a na kolację twarożek z warzywami albo jakąś sałatkę - wymieniła w rozmowie z portalem Poradnik Zdrowie i zdradziła, że pamięta, by jeść regularnie i o stałych porach.
Afera wokół Doroty R. Prokuratura wystosowała akt oskarżenia wobec piosenkarki
Serowska i Hakiel spodziewają się drugiego dziecka. Dominika dodała zdjęcia, a Marcin komentuje. "Zrobiliśmy to"
Maja Chwalińska skradła show przed samym Wimbledonem. Jej nagranie jest hitem!
Były menedżer Lewandowskiego wszystko wypaplał. Odsłonił kulisy małżeństwa piłkarza
Nawrocki pokazał świadectwo syna. Internauci zwrócili uwagę na jedną rzecz
To od nich Duda kupił swoje Porsche. Byli właściciele ujawniają kulisy
Rzadkie zdjęcie 15-letnich synów Zając i Krawczyka. Aktorka ma powody do dumy!
Chajzer rozpływa się nad 20-letnią narzeczoną. Dziękuje Bogu i jej babci, a to nie koniec
Szefowa TVN reaguje na odejście Dowbora. "Odważnie..."