Iwona Pavlović dostała zakaz od męża. Szczere wyznanie tuż przed finałem "Tańca z gwiazdami"

Wojciech Oświęcimski, który jest nie tylko mężem, ale też menadżerem Iwony Pavlović, zabronił ukochanej jednej rzeczy. Zrobił to po to, aby ją chronić.

Przed nami finał wzbudzającej ogromne emocje edycji "Tańca z gwiazdami". Ostatni odcinek sezonu, w którym poznamy zwyciężczynię, zaplanowano na 5 maja. Dzień wcześniej Iwona Pavlović, która od lat jest związana z tanecznym show, w rozmowie z "Faktem" opowiedziała, że w tym sezonie czuje się świetnie w nowym gronie jury. Przyznała także, że nie przejmuje się krytycznymi komentarzami, które padają pod jej adresem. Skąd znajduje na to siłę? Jest jeden prosty powód.

Zobacz wideo Jak odnalazła się w programie?

Iwona Pavlović nie czyta opinii na swój temat w internecie

Dziennikarka "Faktu" zagadnęła Iwonę Pavlović, czy nie zdarza się jej być złą na negatywne opinie internautów. Fani "Tańca z gwiazdami" często nie zgadzają się z notami, którzy uczestnicy otrzymują od jurorów, a komentarzy na ten temat nie brakuje. Taneczna ekspertka odparła, że ma o tym bardzo małą wiedzę, a to za sprawą męża.

Przyznaję się, że mój mąż, który jest jednocześnie moim menadżerem, już kilka dobrych lat temu zabronił mi czytania jakichkolwiek komentarzy. Więc niewiele wiem. Czasami mniej przychylne osoby mnie o tym poinformują

- wyjaśniła Pavlović. Jurorka dodała, że nie chce mieć informacji na ten temat. "Nie chcę wpuszczać do mojego życia, do mojego domu ludzi, którzy mnie hejtują. Bo to jest tak, jakbym wroga zapraszała do siebie" - podsumowała, zaznaczając, że "czasami niewiedza jest bardzo fajna". Iwona Pavlović w tej samej rozmowie została zagadnięta także o aferę z Agnieszką Kaczorowską, która nie szczędziła negatywnych słów pod adresem tej edycji show. Jurorka ucięła tę kwestię krótko. "Skomentowałam i już więcej nie chcę komentować żadnych wywodów Agnieszki Kaczorowskiej" - powiedziała. Iwona Pavlović jest jedyną jurorką, która z "Tańcem z gwiazdami" związana jest od początku. W galerii na górze strony przypominamy jej zdjęcia z dawnych edycji show.

"Taniec z gwiazdami". Kto walczy o kryształową kulę?

Przypominamy, że w tej edycji wyjątkowo do finału "Tańca z gwiazdami" zakwalifikowały się aż trzy pary. O zwycięstwo walczą Roksana Węgiel i Michał Kassin, Maffashion i Michał Danilczuk oraz Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Finałowy odcinek tanecznego show zostanie wyemitowany 5 maja o godzinie 20.

Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.