Iwona Pavlović schudła 18 kg. Miała trzy żelazne zasady

Iwona Pavlović jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę. Jurorka "Tańca z gwiazdami" wdrożyła trzy zasady, które pozwoliły jej schudnąć aż 18 kg. Co stosowała?

Iwona Pavlović od lat znana jest jako jurorka "Tańca z gwiazdami". Choć dostała przydomek Czarna Mamba i słynie ze swej surowości w ocenianiu tanecznych kroków, nie cały czas była wierna czarnym włosom. W przeszłości lubiła eksperymentować z fryzurą, a na jej głowie można było dostrzec nawet blond. Za to w ubiegłym roku utytułowana tancerka zdecydowała się zmienić swoje nawyki i zawalczyć o zdrowsze życie. Osiągnęła w tym spory sukces i podzieliła się tym, jakie metody stosuje.

Zobacz wideo Iwona Pavlović o kopertach komunijnych. 500 euro to dużo czy mało?

Iwona Pavlović schudła 18 kg. Takie nawyki wprowadziła

Gwiazda tańca przez jakiś czas zmagała się z wahaniami wagi. W tym roku skończy 62 lata i zachwyca doskonałą formą. Po zakończeniu czynnego udziału w turniejach nie zawsze tak było. Dlatego wdrożyła dodatkową aktywność. Iwona Pavlović schudła aż 18 kg i zmniejszyła rozmiar ubrań z 42 na 36. W rozmowie z Poradnikiem Zdrowie zdradziła, czym się kierowała.

Są trzy czynniki, które pomagają zachować dobrą formę na długie lata. Pierwszy to ruch. On wywołuje w nas uśmiech, podnosi adrenalinę i hartuje. Ja, poza tańcem, kocham kijki. Ale nie spaceruję z nimi rekreacyjnie, tylko maszeruję bardzo szybkim, zdecydowanym krokiem

- powiedziała. Pavlović lubi także grać w tenisa, co pozwala jej zachować formę. Oprócz tego wdrożyła także dobrze odżywczą dietę. "Na śniadanie wybieram jajecznicę albo płatki. Później sięgam po jakiś owoc. Na obiad zjadam kurczaka i zieleninę, a na kolację twarożek z warzywami albo jakąś sałatkę" - wymieniła w rozmowie z portalem Poradnik Zdrowie. Ale jest też trzeci czynnik.

Iwona Pavlović schudła dzięki tym zasadom. Trzecia nie jest aż tak oczywista

Oprócz posiłków i regularnego ruchu na korcie i w terenie, jurorka "Tańca z gwiazdami" przykłada wagę nie tylko do tego, co je, ale i kiedy je. Okazuje się, że stałe pory jedzenia są jej sprzymierzeńcem. "Staram się jeść bardzo regularnie. Do tego stopnia, że w telefonie ustawiłam budzik, żeby dzwonił co trzy godziny i przypominał mi, że mam coś zjeść. Zawsze mam w torebce zdrową przekąskę: jabłko, gruszkę, jakieś pestki czy ziarna" - przyznała. Zdjęcia sylwetki Iwony Pavlović znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

Inspirujesz się sposobem odżywiania znanych osób?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.