Zygmunt Solorz po raz pierwszy pokazał się z partnerką. Oto ukochana milionera [ZDJĘCIA]

Zygmunt Solorz stroni od pokazywania zdjęć z życia prywatnego, więc fotoreporterzy zrobili to za niego - w mediach już są dostępne kadry ukazujące właścicela Polsatu z ukochaną.

Dyrektor programowy Polsatu, czyli Edward Miszczak, co pewien czas pokazuje się z partnerką podczas eventów czy wieczorowych wyjść. Jego kolega będący właścicielem stacji robi zupełnie odwrotnie, dlatego też wielki szum wywołało pojawienie się Solorza na sopockim festiwalu razem z ukochaną. Jesteście ciekawi, jak razem wyglądają?

Zobacz wideo Chajzer o współpracy z Polsatem. Na "Tańcu" nie spocznie

Zygmunt Solorz z tajemniczą brunetką w Sopocie. Co za elegancja

Biznesmen pojawił się na wydarzeniu w białej koszuli i szarych spodniach, a tuż obok niego zauważamy brązowowłosą kobietę ubraną na czarno. Partnerka Solorza (jak podaje Pudelek) miała na sobie siateczkową sukienkę, idealnie pasującą do nadmorskiego klimatu. Do tego dobrała kontrastujące, pomarańczowe klapki. Para widziana była podczas drugiego dnia festiwalu, gdzie mogliśmy oglądać występy Smolastego, Skolima, Anny Dąbrowskiej czy zespołu Enej. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Polsat Super Hit Festiwal. Powroty, łzy i ogłoszenia

W trakcie wydarzenia miało miejsce wiele niespodzianek i zwrotów akcji. Zacznijmy od Andrzeja Piasecznego. Wokalista zalał się łzami, kiedy po jego jubileuszowym występie wyświetlono nagrania z ciepłymi słowami od jego rodziny. - Tego się nie robi. Artyści, wszystko fajnie, bardzo mili mojemu sercu ludzie i przyjaciele, ale moja siostra z siostrzenicą... no tego się nie robi. Nie lubię pokazywać aż tak dużych emocji na scenie, bo uważam, że powinniśmy nad nimi panować, a po prostu czasem się nie udaje - tak ten fakt skomentował sami zainteresowany w rozmowie z Polsatem. Podczas drugiego dnia festiwalu zobaczyliśmy Katarzynę Cichopek, która po długiej przerwie wróciła do stacji. Widzowie nie widzieli jej aż 13 lat. - Kasia jest lubiana przez widzów Polsatu i dobrze im znana. To dla niej trochę taki "powrót do domu", bo to u nas stawiała pierwsze kroki jako prowadząca - tak o aktorce mówił nam informator z produkcji imprezy. Wyjątkową niespodziankę zrobił ponadto publiczności Aleksander Baron, który po koncercie Afromental ogłosił, że jego syn już jest na świecie. To zaledwie część mocnych momentów tegorocznego festiwalu. 

Katarzyna Cichopek w PolsacieKatarzyna Cichopek w Polsacie KAPiF.pl

Polsat vs. Opole - który festiwal jest lepszy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.