Katarzyna Cichopek wróciła do Polsatu po 13 latach. Wyróżniała się asymetryczną kreacją. Spójrzcie na dół

Katarzyna Cichopek po 14 latach wróciła do Polsatu. Na początek dostała odpowiedzialne zadanie - prowadzenie jubileuszu Majki Jeżowskiej na Polsat Hit Festiwalu. Jak wyglądała?

Katarzyna Cichopek karierę rozpoczęła od roli w serialu TVP "M jak miłość". W ostatnich latach prezenterka była gwiazdą telewizji publicznej, jednak po zmianie władzy zwolniono ją z "Pytania na śniadanie". Cichopek jednak dostała propozycję od Polsatu - współprowadzenie jubileuszu Majki Jeżowskiej. To jej wielki powrót po latach, bo prowadziła już wcześniej kilka edycji festiwalu w Sopocie w latach 2006-2008 i 2010. Jak prezentowała się na ściance podczas wydarzenia? Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Doda w Sopocie o zakończeniu kariery

Katarzyna Cichopek na Polsat Hit Festiwal. Postawiła na krótką i asymetryczną sukienkę

Katarzyna Cichopek na ściance zaprezentowała się w krótkiej asymetrycznej kreacji w zielonym kolorze. Sukienka miała bufiasty rękaw i odsłaniała drugie ramię gwiazdy. Miała także asymetryczny dół. Prezenterka dobrała do niej srebrne sandały na obcasie i małą torebkę. Tym razem Katarzyna Cichopek postawiła na prostą fryzurę - rozpuszczone włosy, a w makijażu podkreśliła oko. Dodatkiem do stylizacji była delikatna biżuteria. Jak wam się podoba? Po więcej zdjęć Katarzyny Cichopek zapraszamy do galerii na górze strony.

Edward Miszczak ma plan na Katarzynę Cichopek

- Powrót Kasi do Polsatu był trzymany w ścisłej tajemnicy, bo to ważne wydarzenie i mocny transfer. Stąd też pomysł, żeby jej pierwszym zadaniem była praca przy Hit Festiwalu. Sopot to najbardziej prestiżowa impreza Polsatu i angażowane są do niej tylko najważniejsze dla stacji nazwiska - zdradziła nam osoba z produkcji festiwalu. Dodała, że Edward Miszczak ma dla Katarzyny Cichopek kolejną propozycję. - Kasia jest lubiana przez widzów Polsatu i dobrze im znana. To dla niej trochę taki "powrót do domu", bo to u nas stawiała pierwsze kroki jako prowadząca. Niemal zaraz po festiwalu zaczyna też pracę na planie nowego programu, który ma trafić do jesiennej ramówki. Wszyscy są ciekawi, jak sobie poradzi z tym zadaniem, bo to format, z którym wcześniej nie miała do czynienia. Ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, to zapowiada się hit, a to tylko wzmocni jej pozycję w stacji - dowiedzieliśmy się.

Jak oceniasz kreację Katarzyny Cichopek z Sopotu?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.