Wielki powrót Katarzyny Cichopek do Polsatu. Dostała propozycję nie do odrzucenia

Katarzyna Cichopek po wielu latach ponownie pojawi się w Polsacie. Będziemy mogli obejrzeć ją już w piątkowy wieczór podczas Polsat Hit Festiwal.

Katarzyna Cichopek ogromną popularność zyskała już lata temu. Przepustką do kariery okazała się rola Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość" Telewizji Polskiej. Format emitowany jest do dziś i nadal zbiera przed telewizorami wielu fanów. Rozpoznawalność, którą przed laty zyskała Katarzyna Cichopek, otworzyła jej wiele drzwi i okazała się przepustką do udziału w kolejnych projektach. Już w piątek 24 maja serialowa Kinga znów pojawi się w Polsacie. Poprowadzi Polsat Hit Festiwal.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek poruszyła temat konfliktu z Anną Muchą

Katarzyna Cichopek po latach wraca do Polsatu. Zrobi to w wielkim stylu

Katarzyna Cichopek od dawna obecna jest w telewizji i zdaje się, że doskonale odnajduje się przed kamerami. Na łamach portalu Pomponik wyczytaliśmy słowa managera gwiazdy potwierdzające jej pojawienie się na Polsat Hit Festiwal już w piątek. "Kasia została zaproszona jako współprowadząca jubileusz Majki Jeżowskiej i to zaproszenie przyjęła. Będzie to dla niej powrót na deski Opery Leśnej po czternastoletniej przerwie w Polsacie. W 2010 roku prowadziła w sopockim amfiteatrze festiwal Top Trendy" - wyjawił manager Katarzyny Cichopek. Zadanie to będzie powrotem do przeszłości - ukochana Macieja Kurzajewskiego prowadziła już wcześniej kilka edycji festiwalu w Sopocie w latach 2006-2008 i 2010.

Polsat Hit Festiwal ogromnym wydarzeniem dla wszystkich fanów muzyki. Gdzie będzie transmitowany?

Polsat Hit Festiwal, który poprowadzi Katarzyna Cichopek, będzie jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń stacji. Pojawi się na nim plejada gwiazd i nie zabraknie znanych większości Polaków utworów. Wydarzenie będzie można obejrzeć w piątek 24 maja i sobotę 25 maja w telewizji Polsat oraz na platformie Polsat Box Go. Muzyczna uczta ma rozpocząć się o godzinie 20 i potrwać kilka godzin. Jedno jest pewne - Katarzyna Cichopek będzie jedną z największych gwiazd wieczoru. Jaką kreację wybrała na to wydarzenie? Tego jeszcze nie zdradziła, ale przekonamy się niebawem. Na pewno nie będzie to nic nudnego i sztampowego. W końcu taka okazja nie zdarza się często. Więcej zdjęć Katarzyny Cichopek znajduje się w galerii na górze strony.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek fot. Instagram @katarzynacichopek

Obejrzysz Polsat Hit Festiwal?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.