Cichopek bawiła się na weselu Mroczka. Wybrała kreację w pięknym kolorze, ale spójrzcie na buty

Katarzyna Cichopek dodała kilka ujęć z wesela Rafała Mroczka. Stylizacja aktorki mogła zaskoczyć. U jej boku nie zabrakło ukochanego.

Katarzyna Cichopek jest w ostatnim czasie jednym z najbardziej gorących nazwisk w polskim show-biznesie. Gwiazda od dłuższego czasu spotyka się z dziennikarzem TVP, Maciejem Kurzajewskim. Chętnie pokazują się razem i tym razem nie było inaczej. Aktorka pozowała u boku ukochanego na weselu. Uwagę zwróciła jej odważna sukienka.

Zobacz wideo Ludzie i ich kryzysowe sytuacje na weselach

Katarzyna Cichopek pozuje z ukochanym na weselu. Sukienka odsłoniła to i owo 

Celebrytka spełnia się w mediach. Po odejściu z "Pytanie na śniadanie" odnalazła swoje miejsce w internecie. Choć na co dzień od lat gra w "M jak miłość", realizuje również podcast z ukochanym. Tym razem zakochanych mogliśmy zobaczyć na ślubie. Kogo? Aktorka i dziennikarz pojawili się na weselu Rafała Mroczka, który długo skrywał, że ma zamiar poślubić ukochaną. Przecież aktor jest serialowym bratem męża Kingi Zduńskiej, którą odgrywa właśnie Cichopek. Na jaką stylizację postawiła gwiazda?

Jeśli chodzi o wybór kolorystyczny, padło na intensywny chabrowy. Aktorka założyła krótką sukienkę bez ramiączek z kieszeniami, która eksponowała niektóre części ciała. Zarzuciła na siebie oversizową marynarkę w tym samym kolorze. Jeśli chodzi o buty, postawiła na jasne sandały. Dodatkiem były okulary przeciwsłoneczne w stylu kociego oka. Dziennikarz wybrał garnitur w bardzo jasnym, niebieskim kolorze. Nie zabrakło białej koszuli i krawata. Całość wykończyły eleganckie, ciemne buty. Podobnie jak ukochana, założył okulary przeciwsłoneczne. Zdjęcia Cichopek i Kurzajewskiego znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Cichopek wyjawiła sekret. Jest coś, co utrudnia jej funkcjonowanie 

W podcaście "Serio?" zakochani poruszają ważne tematy i niekiedy dzielą się życiowym doświadczeniem. Aktorka postanowiła wyznać prawdę o tym, z czym zmaga się od wielu lat. - Wiem, co przeżywają osoby wysoko wrażliwe, bo sama jestem WWO. Ten jeden bodziec w postaci głośnej muzyki, którego teoretycznie nie zauważam, kiedy jestem na zakupach, ale kiedy wracam do domu, dziwię się, czemu ja jestem wykończona - opowiedziała. Kim są WWO? To wysoko wrażliwe osoby, które reagują na bodźce zewnętrzne o wiele intensywniej niż inni. 

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski KAPiF.pl

Czyja stylizacja podobała ci się bardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.