Radosław Majdan w poruszającym wpisie. "Rozstania nie są łatwe"

Radosław Majdan rozczulił internautów czułym wpisem odnośnie rozstania z synem. Mąż Małgorzaty Rozenek pokazał wspólne zdjęcie z Henrykiem.

Radosław Majdan w 2016 roku wziął ślub z Małgorzatą Rozenek. Celebrytka miała już wówczas dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, z którym dzielili obowiązki wychowawcze. Po tym, jak aktor doznał udaru, jego rolę częściowo przejął były bramkarz. To jednak nie wszystko - parze w 2020 roku urodził się syn Henryk. Piłkarz niejednokrotnie podkreślał, że w roli ojca czuje się bardzo dobrze i bardzo ceni wspólny czas spędzony z dziećmi

Zobacz wideo Radosław Majdan ma ciekawe plany zawodowe

Radosław Majdan w nietypowym wpisie. "Rozstania nie są łatwe"

"Rozstania nigdy nie są łatwe, nawet wtedy, gdy wychodzisz na godzinę na trening…" - napisał Radosław Majdan na Instagramie. Do wpisu dołączył zdjęcia, na których pozuje z Henrykiem. Internauci są poruszeni wyznaniem piłkarza. "Pięknie się patrzy na relacje pana i syna, też tak mam z rozstaniem z dziećmi", "Widać jak bardzo kocha pan synów. Jesteście super rodzinką, słodziak z Henia", "Panie Radosławie, piękna relacja ojciec i syn" - czytamy. 

 

Syn Małgorzata Rozenek i Jacka Rozenka zapytał Radosław Majdana, kim dla niego jest

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek wiodą szczęśliwe życie z trójką synów - Tadeuszem i Stanisławem ze związku prezenterki z Jackiem Rozenkiem oraz Henrykiem. Para często podkreśla, że łączą ich bardzo bliskie relacje rodzinne - wyjeżdżają razem na wakacje i spędzają w swoim towarzystwie sporo wartościowego czasu. Jakiś czas temu Radosław Majdan w rozmowie z Plotkiem przyznał, że Tadeusz lata temu zadał mu dość osobliwe pytanie. "Radku, a kim ty dla mnie jesteś?" - usłyszał. Wtedy zadeklarował mu, że na zawsze pozostanie jego przyjacielem i będzie służyć pomocą. "Nie pamiętam, ile miał wtedy lat. Z sześć czy pięć. Ja mu powiedziałem: "Tadziu, jestem twoim przyjacielem. Do końca życia, jak będziesz miał jakiś problem i przyjdziesz do mnie, to ja ci pomogę, zawsze ci udzielę rady, zawsze dam ci wsparcie i po prostu jestem w twoim życiu, żeby zapewnić ci bezpieczeństwo, żeby cię kochać. Ale przede wszystkim jestem twoim przyjacielem" - mówił Radosław Majdan w rozmowie z Plotkiem.

Radosław Majdan spełnia się w roli ojca?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.