Syn Małgorzaty Rozenek zapytał, kim jest dla niego Radosław Majdan. Padły poruszające słowa. "Do końca życia" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Radosław Majdan w rozmowie z Plotkiem wrócił do poruszającej rozmowy z Tadeuszem Rozenkiem. Chłopiec zapytał, kim dla niego jest. Ojczym obiecał mu pewną rzecz.

Radosław Majdan w 2016 roku wziął ślub z Małgorzatą Rozenek. Celebrytka miała już wówczas dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, z którym dzielili obowiązki. Po tym, jak aktor doznał udaru, jego rolę częściowo przejął były bramkarz. W rozmowie z Plotkiem zdradził, jak wyglądały początki relacji z chłopcami.

Zobacz wideo Jak rodzicielstwo zmieniło Majdana, co różni go z Małgorzatą Rozenek-Majdan i czy planuje synowi karierę piłkarską? [WYWIAD PLOTKA]

Tadeusz Rozenek zapytał Radosława Majdana, kim dla niego jest 

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek obecnie wiodą szczęśliwe życie z trójką synów - Tadeuszem i Stanisławem z poprzedniego związku prezenterki oraz owocem ich miłości Henrykiem. Z relacji publikowanych w mediach społecznościowych można wywnioskować, że łączą ich bardzo bliskie relacje. Wyjeżdżają razem na wakacje i spędzają w swoim towarzystwie bardzo dużo czasu. Majdan w rozmowie z Plotkiem przyznał, że Tadeusz rozczulił go lata temu osobliwym pytaniem. "Radku, a kim ty dla mnie jesteś?" - usłyszał. Wtedy zadeklarował mu, że na zawsze pozostanie jego przyjacielem i będzie służyć pomocą.

Nie pamiętam, ile miał wtedy lat. Z sześć czy pięć. Ja mu powiedziałem: "Tadziu, jestem twoim przyjacielem. Do końca życia, jak będziesz miał jakiś problem i przyjdziesz do mnie, to ja ci pomogę, zawsze ci udzielę rady, zawsze dam ci wsparcie i po prostu jestem w twoim życiu, żeby zapewnić ci bezpieczeństwo, żeby cię kochać. Ale przede wszystkim jestem twoim przyjacielem" - mówił Radosław Majdan w rozmowie z Plotkiem.

Olga Kaczyńska, Paulina Papierska, Joanna Krupa, Patryk Grudowicz Papierska wychowuje dzieci, Grudowicz był kelnerem. Oni wygrali "Top Model"

Radosław Majdan nie planuje kolejnego dziecka z Małgorzatą Rozenek 

W 2020 roku Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan doczekali się syna. Henryk od razu stał się ich oczkiem w głowie i mimo że czasem daje im popalić, nie są w stanie się na niego denerwować. Były bramkarz zdradził, że razem z żoną czasem żartują, że powinni mieć jeszcze córkę. Na dobre zrezygnowali z tego scenariusza. "W naszym przypadku z racji wieku raczej damy sobie spokój. Myślę, że gdybyśmy się poznali z Małgosią wcześniej, gdybym ja teraz miał 45 lat, czy 43 lata" - mówił w rozmowie z Plotkiem. Całą rozmowę znajdziesz w naszym materiale wideo na górze strony. Opowiedział między innymi o tym, jak rodzicielstwo zmieniło jego życie. 

Więcej o: