Radosław Majdan marzy o kolejnym dziecku z Małgorzatą Rozenek? Jest jedno "ale" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Radosław Majdan w rozmowie z Plotkiem zdradził, czy planują z Małgorzatą Rozenek kolejne dziecko. Już o tym rozmawiali. Są jednak pewne przeszkody.

Radosław Majdan od lat tworzy udane małżeństwo z Małgorzatą Rozenek. Para poznała się na premierze filmu, gdzie mieli okazję porozmawiać po raz pierwszy i od razu odnaleźli wspólny język. Dziś tworzą życie pełne niesamowitych wspomnień i cieszą się każdą wspólną chwilą. We wszystkim towarzyszy im trójka dzieci. Były bramkarz zdradził, czy planują kolejne.

Zobacz wideo Jak rodzicielstwo zmieniło Majdana, co różni go z Małgorzatą Rozenek-Majdan i czy planuje synowi karierę piłkarską? [WYWIAD PLOTKA]

Radosław Majdan o planach rodzicielskich z Małgorzatą Rozenek

Małgorzata Rozenek przed małżeństwem z Radosławem Majdanem była związana z Jackiem Rozenkiem, z którym doczekała się dwóch synów - Tadeusza i Stanisława. Po rozwodzie chłopcy zamieszkali z nią, a później z jej nowym mężem. W 2020 roku na świat przyszła pociecha prezenterki i byłego sportowca. Henryk stał się ich oczkiem w głowie i niejednokrotnie dawał im popalić. Zdarzają się wczesne pobudki. To jednak jest motorem napędowym dla Radosława, który mówi, że kocha swoje dziecko bezgranicznie. W rozmowie z Plotkiem zdradził, że zdarza mu się sugerować żonie w żartach, że powinni mieć jeszcze córkę. W rzeczywistości jednak raczej nie myślą o kolejnym potomku. Wszystko mogłoby się jednak ułożyć inaczej, gdyby poznali się wcześniej.

Czasem sobie z Małgosią żartujemy, jak już jesteśmy zmęczeni: "To co, może jeszcze córka?". W naszym przypadku z racji wieku raczej damy sobie spokój. Myślę, że gdybyśmy się poznali z Małgosią wcześniej, gdybym ja teraz miał 45 lat, czy 43 lata - wyjaśnił Radosław Majdan w rozmowie z Plotkiem.

Dzieci tych gwiazd żyją w luksusie. Złota kołyska i mini-ferrari to dopiero początek Dzieci tych gwiazd żyją w luksusie. Złota kołyska i mini-ferrari to dopiero początek

Radosław Majdan nie ma czasu na kolejne dziecko

Radosław Majdan nie ukrywa, że dzieci pochłaniają lwią część jego czasu. Po tym, jak były mąż Małgorzaty Rozenek doznał udaru, przejął sporo jego obowiązków wychowawczych, a później w ich życiu pojawił się Henryk. Oprócz tego małżonkowie mają sporo zobowiązań zawodowych. Między innymi te czynniki przyczyniły się do decyzji o tym, że nie będą mieć więcej dzieci.

Jest coś takiego, że masz jakiś pokład energii, którą możesz wyczerpać. Jeżeli masz pracę, trójkę dzieci, a my mamy. Nawet jak dziecko ma 16 czy 12 lat to zawsze masz tę troskę i sprawy do załatwienia. A jeszcze jak masz dziecko w wieku trzech lat, to jest to coś, co cię mocno eksploatuje - dodał.

Cały wywiad Radosława Majdana z Wiktorem Krajewskim znajdziesz w naszym materiale wideo na górze strony. Zdradził między innymi, jak zmieniło się jego życie po narodzinach Henryka. Powoli myśli o jego przyszłości. Przy okazji wyznał, co go denerwuje w Małgorzacie Rozenek.

Więcej o: