Finał wyborów Miss Polski 2024 został zaplanowany na 5 lipca i odbędzie się w Nowym Sączu. To konkurs piękności, który jest organizowany w naszym kraju od 1990 roku. Wśród zwyciężczyń z poprzednich lat znalazły się m.in. Olga Buława czy Aleksandra Klepaczka. Za nami półfinał konkursu tegorocznej edycji Miss Polski 2024, który odbył się 26 kwietnia w hotelu Kolumna Park. Już wiemy, kto powalczy o koronę i tytuł. Niektórych może zaskoczyć lista kandydatek.
W finale Miss Polski 2024 zobaczymy 32 kandydatki. Co ciekawe, na zdobycie tytułu ma szansę Agata Buczkowska, która w latach 2017-2020 występowała w zespole Ich Troje, założonym przez Jacka Łągwę i Michała Wiśniewskiego. Jakiś czas temu wokalistka odniosła także telewizyjny sukces i została ćwierćfinalistką programu "The Voice of Poland". 25-latka wielokrotnie wyjeżdżała za granicę, gdzie udało jej się zdobyć nagrody Grand Prix. Wokalistka nie kryje swojego podekscytowania finałem Miss Polski. Na jej instagramowym profilu możemy zobaczyć relację z przygotowań. "Widzimy się już przed telewizorami 5 lipca w Polsacie. Wałcz i zachodniopomorskie górą. Trzymajcie kciuki" - pisała pod jedną z fotografii. Chcecie zobaczyć zdjęcia Agaty Buczkowskiej z programu "The Voice of Poland"? Zajrzyjcie do galerii na górze strony.
Aleksandra Klepaczka zdobyła tytuł Miss Polski w 2022 roku. W rozmowie z Piotrem Kędzierskim opowiedziała o tym, dlaczego postanowiła wziąć udział w konkursie. Stwierdziła, że wynikało to z chęci sprawdzenia siebie w nowej sytuacji. Opowiedziała także o urodzie. - Nigdy nie utrudnia życia i dobrze wykorzystana może nam pewne rzeczy ułatwić i poprowadzić dalej. Ale urodę trzeba podkreślać - każdy jest ładny, tylko to piękno trzeba z siebie wydobyć. Uświadomić sobie, że każdy z nas ma inne zalety i musi świecić swoim własnym pięknem - mówiła. ZOBACZ TEŻ: Izabella Krzan zadebiutowała na Kanale Zero. Kiedyś startowała w konkursach piękności. Są zdjęcia
Nowe doniesienia o matce zamordowanej Madzi. Szokujący incydent na spacerniaku
Jabłczyńska gorzko o karierze prawniczej. "Jest to nieopłacalne życiowo"
Młynarska o zamknięciu schroniska w Sobolewie. Wspomniała o Dodzie. "Jako jedna z nielicznych..."
Gwiazdor disco polo został dziadkiem po trzydziestce. Osiem miesięcy wcześniej urodziła mu się córka
Prawda wyszła na jaw! Tylko pod takim warunkiem król Karol spotka się z księciem Harrym
Gawęda wprost zapytana na antenie o rozwód. Tak zareagowała
Kubicka pokazała SMS-a, jakiego dostała. Zalała się łzami
Kabaret Chyba z szokującym oświadczeniem. Jeden z komików odchodzi. Wiadomo, co się stało
Po tym pytaniu o Rozenek i Dodę zawrzało. Miażdżąca przewaga jednej z odpowiedzi czytelników Plotka