Iga Lis niespodziewanie reaguje na zdjęcie Katarzyny Sokołowskiej. Poszło o... Taco Hemingwaya?

Iga Lis nie może przejść obojętnie, gdy ktoś wspomina o jej ukochanym? Gdy Katarzyna Sokołowska pochwaliła się rajskim urlopem i wspomniała o znanym raperze, na reakcję jego wybranki nie trzeba było długo czekać.

Katarzyna Sokołowska niedługo zaczyna pracę na planie 13. edycji "Top model", która potrwa kilka miesięcy. Nic dziwnego, że reżyserka pokazów mody korzysta z ostatnich chwil wolnego. Jurorka show TVN zamieszcza w sieci zdjęcia z rajskiego urlopu poza granicami kraju. Odpoczywając na jednej z plaży na Cyprze, bawi się świetnie i porównuje nawet do Afrodyty. Urlopy nie przychodzą jej jednak z łatwością. "W poszukiwaniu straconego czasu. Całe życie uczę się odpoczywać i za każdym razem to dla mnie wyzwanie. Nie jest mi łatwo dać sobie to przyzwolenie i komfort i wyłączyć głowę. Oczywiście trenuję to z przyjemnością" - stwierdziła pod jednym ze zdjęć z urlopu. A pod innym, zamieszczając samo Morze Śródziemne, sprowokowała... Igę Lis.

Zobacz wideo Spotkaliśmy w Rzymie Beatę Kozidrak

Iga Lis odezwała się u Katarzyny Sokołowskiej. Poszło o Taco Hemingwaya

Wydawałoby się, że to zwykłe zdjęcie morza i nic się pod nim nie wydarzy ciekawego. A tu Katarzyna Sokołowska opatrzyła je piosenką Taco Hemingwaya - "Gelato". To wystarczyło, by odezwała się ukochana rapera. W sekcji komentarzy Iga Lis zostawiła od siebie wymowne serduszko. Tymczasem faktem jest, że jurorka show TVN oznaczyła ją wcześniej na zdjęciu. Czy spotkała ją na urlopie i może z nią podziwiała ten widoczek? Tego nie wyjaśniła, ale przypomnijmy, że od lat przyjaźni się z jej matką - Kingą Rusin. Kasia chwaliła się za to, że na wakacjach spotkała projektantkę Natalię Jaroszewską. Zdjęcia Katarzyny Sokołowskiej z urlopu - w tym to, które skusiło Igę do komentarza - zobaczycie w galerii na góry strony.

 

W 2017 roku w "Fakcie" Kinga Rusin opowiadała o przyjaźni z jurorką "Top model". - Z Kasią Sokołowską znamy się od 15 lat. Poznawałyśmy się w bardzo różnych sytuacjach, bardzo ekstremalnych. Po takim sprawdzianie, po tym, co przeżyłyśmy razem, po tych setkach przegadanych godzin, mogę powiedzieć, że to jest prawdziwa przyjaźń. Na pewno jest to osoba, na którą mogę liczyć. I ona może liczyć na mnie zawsze - wyznała. Niestety panie ostatnio nie mają wiele okazji do częstych spotkań, bo dziennikarka od kilku lat podróżuje po świecie i do Warszawy wpada sporadycznie "na chwilę".

Kinga Rusin i Katarzyna Sokołowska w 2017 roku.Kinga Rusin i Katarzyna Sokołowska w 2017 roku. Fot. Kapif.pl

Który raper jest najlepszy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.