Wiemy, jak wyglądała suknia ślubna Anny Cieślak. Skromnie i z klasą. Kreację pokazała projektantka

Anna Cieślak w sobotę 21 sierpnia poślubiła Edwarda Miszczaka. Chociaż ceremonia była ściśle strzeżona, to w sieci pojawiły się już zdjęcia z uroczystości. Teraz Natalia Jaroszewska opublikowała zdjęcia sukni ślubnej Cieślak, którą sama zaprojektowała.

Anna Cieślak ślubowała miłość Edwardowi Miszczakowi w Kolegiacie św. Anny w Krakowie. Chociaż ceremonia była pilnie strzeżona, a drzwi kościoła zostały zamknięte na czas zaślubin, to zdjęcia i szczegóły uroczystości i tak przedostały się do sieci. Wczoraj mogliśmy podziwiać fragmenty sukni ślubnej panny młodej, dzisiaj wiemy już jak wyglądała kreacja w całej okazałości. 

Zobacz wideo Anna Cieślak: Ludzie zastanawiają się, czy będzie ich stać na dziecko. To pewnego rodzaju materializm

Anna Cieślak w sukni ślubnej zaprojektowanej przez Natalię Jaroszewską

Suknię ślubną Cieślak na Instagramie pokazała Natalia Jaroszewska - projektantka kreacji, a prywatnie przyjaciółka aktorki. Kobieta przyznała, że jest niezwykle wzruszona, że Cieślak poszła do ołtarza w sukni, która wyszła spod jej ręki. 

 
To już oficjalne! Moja ukochana przyjaciółka, Anna Cieślak, wyszła za mąż! Przyjaźnimy się od lat i byłam bardzo wzruszona, kiedy Ania poprosiła mnie o zaprojektowanie sukni na ślub. Aniu, dziękuję ci za tę niezwykłą przyjaźń, która trwa już tyle lat, za zaufanie i za to, że mogłam dzielić z wami tę piękną chwilę. Tyle wokół nas się zmienia. Ty się nie zmieniasz, zawsze jesteś sobą. Bądźcie szczęśliwi - czytamy w opisie zdjęcia z panną młodą.

Suknia zaprojektowana przez Jaroszewską zachwyca swą prostotą. Cieślak zdecydowała się na skromną kreację. Dół ma kształt litery "A", a rękawy sukienki sięgają do łokcia. Dekolt "w łódkę" jest bardzo zachowawczy. Żona Edwarda Miszczaka zdecydowała się również na klasyczne upięcie włosów i skromny makijaż. Włosy zebrane z tyłu w kok zdobiła krótka grzywka. Do skromnej stylizacji Cieślak dobrała perłowe kolczyki.

Anna Cieślak i Natalia JaroszewskaAnna Cieślak i Natalia Jaroszewska Instagram, @natalia_jaroszewska

Jak podoba wam się suknia ślubna Anny Cieślak? Robi wrażenie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.