Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub. Ceremonia była pilnie chroniona, ale szczegóły i tak wyciekły do sieci

Edward Miszczak i Anna Cieślak już po ślubie. Para powiedziała sobie "tak" w kościele św. Anny w Krakowie. Na uroczystości pojawił się tłum gwiazd.

Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub, o czym poinformował serwis Jastrząb Post. Dyrektor programowy TVN i aktorka zdecydowali się zorganizować uroczystość w Krakowie. Mimo że było to pilnie strzeżone wydarzenie, to niektórych informacji nie udało im się ukryć w tajemnicy.

Polecamy także: Edward Miszczak i Anna Cieślak pojawili się na tym samym koncercie. Te zdjęcia wiele mówią o ich relacji

Anna CieślakAnna Cieślak w "Dzień dobry TVN" zaprezentowała nową fryzurę. Jest grzywka!

Zobacz wideo Edward Miszczak o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Człowiek dotknięty palcem bożym"

Zobacz też: Uśmiechnięty Edward Miszczak z bukietem kwiatów na premierze spektaklu. Grała w nim Anna Cieślak

Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub. Ceremonia była pilnie chroniona

Jastrząb Post informuje, że uroczystość ślubna Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak rozpoczęła się o godzinie 17. Przed wydarzeniem goście byli poddawani testom na koronawirusa, bo parze młodej zależało na bezpieczeństwie.

Państwo młodzi podjechali pod kościół czarnym mercedesem, a okolicę obstawiła ochrona, która będzie wpuszczać tylko osoby z listy. Mają dopilnować, by do środka nie dostali się dziennikarze i paparazzi. Drzwi świątyni zostały zamknięte na klucz - czytamy na Jastrząb Post.

Dawid Narożny z żoną JoannąFani skrytykowali ślubne kreacje Narożnego i jego żony. Muzyk odpowiedział

Przeczytaj także: Bronisław Cieślak miał świetny kontakt z bratanicą, ale nie chciał jej pomóc w karierze. "Wujek nie kiwnął palcem"

Wśród gości pojawiła się cała plejada gwiazd. Przed kościołem można było zobaczyć Agnieszkę Woźniak-Starak, Katarzynę Kolendę-Zaleską, Joannę Przetakiewicz, Marcina Prokopa z żoną, Ewę Drzyzgę czy nawet Kubę Wojewódzkiego.

Edwardowi Miszczakowi i Annie Cieślak życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Więcej o: