Uśmiechnięty Edward Miszczak z bukietem kwiatów na premierze spektaklu. Grała w nim Anna Cieślak

Edward Miszczak w doskonałym nastroju pojawił się na premierze spektaklu "Savannah Bay", w którym główną rolę zagrała Anna Cieślak. Dyrekor programowy TVN został sfotografowany z wielkim bukietem różowych kwiatów.

Z powodu pandemii koronawirusa przez długi czas wstrzymywano wszelkiego rodzaju imprezy związane z kulturą. Powoli odblokowano ten sektor i powróciły premiery teatralne. Edward Miszczak wybrał się na spektakl "Savannah Bay", w którym główną rolę zagrała Anna Cieślak.  

Zobacz wideo Anna Cieślak: Ludzie zastanawiają się, czy będzie ich stać na dziecko. To pewnego rodzaju materializm

Jan Frycz, Olga FryczOlga Frycz zostanie mamą po raz drugi. Ojciec aktorki martwi się o nią

Edward Miszczak na premierze spektaklu z Anną Cieślak 

Anna Cieślak ma na swoim koncie sporo ról w polskich filmach i serialach. Występuje również na deskach teatru. W czwartek, w Teatrze Polskim odbyła się premiera spektaklu "Savannah Bay", w którym aktorka zagrała główną rolę, obok swojej profesor - Anny Polony i Alicji Wojnowskiej. Cieślak nie ukrywała, że ta rola była spełnieniem jej zawodowych marzeń. 

Publiczność dopisała, a na premierze pojawił się również dyrektor programowy TVN. Edward Miszczak został sfotografowany przez fotoreporterów z ogromnym bukietem kwiatów. Jak zwykle szarmancki, wręczył kwiaty Annie Polony. Można było zauważyć, że Edward Miszczak z ogromną przyjemnością oglądał spektakl, a po jego zakończeniu brylował na salonach

Natalie CassidyBrytyjska aktorka pokazała opuchniętą twarz. "Nie mogę oddychać, ledwo widzę"

Edward Miszczak w przeszłości był związany z Małgorzatą, z którą doczekał się dwóch synów -  teraz dorosłych już Szymona i Szczepana. W wywiadzie dla Newsweeka zdradził, że ma z nimi świetną relację. Dyrektor programowy nie jest zbyt wylewna osobą. Ma za sobą trudne doświadczenia, które - jak sam powiedział - ukształtowały jego charakter. Dwa lata temu media obiegła wiadomość, że jego ukochana zmarła po długiej walce z chorobą. Wygląda na to, że czas podziałał na jego korzyść. Podczas premiery dyrektor TVN był w doskonałym humorze. 

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.

Więcej o: