Brytyjska aktorka pokazała opuchniętą twarz. "Nie mogę oddychać, ledwo widzę"

Brytyjska aktorka Natalie Cassidy ma poważne problemy ze zdrowiem. Pokazała szokujące nagranie, które obrazuje, jak bolesne mogą być objawy kataru siennego.

Natalie Cassidy jest gwiazdą brytyjskiej telewizji. Największą karierę zrobiła dzięki występom w operze mydlanej "EastEnders", w której gra już od 28 lat. Występowała także w takich produkcjach jak "Motherland" czy "Crime Stories". Aktorka jest uczulona na pyłki, a problemy zdrowotne - szczególnie latem - przekładają się na jej życie prywatne i zawodowe.

Zobacz wideo Co kiedy pyli? Podpowiadamy, kiedy muszą uważać alergicy

Joanna RacewiczRacewicz mierzy się z hejtem po zaszczepieniu syna. "Nie oswoję się z życzeniami śmierci"

Brytyjska aktorka jest na skraju wytrzymania. Pokazała opuchniętą twarzą

Natalie Cassidy opublikowała na Instagramie nagranie, na którym trudno ją poznać. Zrozpaczona aktorka pokazała opuchniętą twarz i wyznała, jak alergia odbija się na jej zdrowiu i samopoczuciu. 

Chciałam sprawdzić, czy wszyscy są zadowoleni z pogody. Bo ja nie. Nie mogę oddychać, ledwo widzę, ten katar sienny jest w tym roku nie do zniesienia. To naprawdę nie jest przyjemne doświadczenie. Chciałabym iść spać i obudzić się dopiero w październiku - wyznała Cassidy

Zobacz też: Dominika Gwit leczy się od siedmiu lat. Opowiedziała o problemach zdrowotnych. "Na szczęście nie miałam myśli samobójczych"

Katar sienny jest prawdziwą zmorą alergików. Jego objawy to nie tylko wydzielina z nosa, ale także świąd i zaczerwienienie. Katar może odbijać się na naszym samopoczuciu, jakości snu, powodować bóle głowy lub gorączkę. Czynnikami etiologicznymi najczęściej są pyłki roślin, roztocza kurzu domowego, sierść zwierząt, pleśnie, alergeny pokarmowe czy zanieczyszczenie powietrza. Latem objawy najbardziej nasilają pyłki traw.

Spróbuję wyjść na zewnątrz i pobawić się z dziećmi w brodziku, ale jestem już na granicy - powiedziała aktorka.
 

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio pozuje z córką na brzuchu. Pokazała bliznę po porodzie

Katar sienny może przebiegać delikatnie i nie wymagać leczenia, jednak zdarzają się poważne przypadki. Aktorka zalicza się do tej grupy osób, które jego objawy odczuwają bardzo boleśnie.

Więcej o: