Ewelina Rydzyńska dała się poznać jako stylistka i osobowość telewizyjna w "Dzień dobry TVN". Występowała też w "Klinice Urody" w TVN Style. Cztery miesiące temu kobieta powiedziała "tak" swojemu drugiemu mężowi. Jak się okazało, sielanka nie trwała długo. W mediach społecznościowych na próżno szukać wspólnych zdjęć pary. Wyszło na jaw, że doszło do rozstania. Doniesienia potwierdził sam mąż.
Pierwsze małżeństwo Eweliny Rydzyńskiej było nieudane. Związek z Maciejem Wróblewskim zakończył się po kilku miesiącach. Jak się okazało, taki sam scenariusz pisze się w relacji z Tomaszem Binasiakiem. Para poznała się latem 2024 roku. W grudniu stanęła na ślubnym kobiercu. Po zaledwie czterech miesiącach Ewelina złożyła papiery rozwodowe. "Złożyła pozew rozwodowy bez jakiejkolwiek próby wyjaśnienia sytuacji" - przekazał informator portalu Kozaczek. Binasiak również potwierdził te informacje. "Tak, żona złożyła pozew. Od ponad miesiąca bez wyjaśnień i praktycznie bez kontaktu ze swoimi dziećmi... Są one ze mną" - podsumował. Do sprawy odniosła się również Rydzyńska. "Nie chcę już 'walczyć' o obecność, uwagę, bezpieczeństwo. Relacja, która wymaga ciągłej walki, nie jest domem - jest bitwą - napisała na Instagramie.
28 kwietnia w mediach pojawiła się wiadomość, że Marcin Mroczek, znany przede wszystkim z roli w serialu "M jak miłość", podjął decyzję o rozwodzie. Aktor i jego ukochana postanowili zakończyć swoje małżeństwo po aż 12 latach wspólnego życia. Co wiemy o sprawie? Już od dłuższego czasu w sieci pojawiały się spekulacje na temat kryzysu w ich związku. Fani zauważyli, że para nie udzielała się w sieci. Ostatnie wspólne zdjęcie małżeństwa pochodzi z grudnia 2023 roku. Późniejszy rodzinny wyjazd do Tajlandii odbył się już bez publikacji wspólnych fotografii, a Marcina przestało być widać również w aktywności pod postami żony. Znane są również nowe fakty na temat rozwodu. Jak ustalił Pudelek, pozew rozwodowy wpłynął do sądu 11 marca 2025 roku. Obecnie małżeństwo czeka na termin rozprawy. ZOBACZ TEŻ: To mogło świadczyć o kryzysie w małżeństwie Mroczka? Wymowny wpis żony aktora
Niebywała sytuacja na konkursie miss. Nagle uczestniczce wypadły zęby
Mafia otworzyła drzwi do kariery. Legenda polskiej muzyki. Liczba przebojów imponuje do dziś
Mlynkova zdradziła, co mówią o Polsce zagranicą. Takie słowa od obcokrajowców
Późnym wieczorem pojawiły się urocze kadry. Tak Lewandowscy świętowali po meczu
Kalczyńska odeszła z TVP, a teraz takie wieści. Już wiadomo, do której stacji przechodzi
Beckhamowie stawiają mur prywatności w Cotswolds? Mieszkańcy nie kryją niezadowolenia
Agnieszka Włodarczyk relacjonuje wizytę u fryzjera. Pochwaliła się metamorfozą. "Dowaliłam do pieca"
Młynarska o kulisach zakupu domu w Hiszpanii. Wspomniała o cenie
Taką diagnozę usłyszała Steczkowska lata temu. Potem zdarzyło się coś niewiarygodnego