Syn Katarzyny Sokołowskiej na nowych zdjęciach. Rośnie jak na drożdżach. "Czas płynie tak szybko"

Katarzyna Sokołowska opublikowała na instagramowym koncie kolejne zdjęcie syna. Pod fotografią pojawił się chwytający za serce podpis.

Katarzyna Sokołowska to z całą pewnością jedna z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Powszechną rozpoznawalność zyskała przede wszystkim za sprawą programu "Top Model" telewizji TVN, gdzie zasiadała na jednym z foteli jurorskich. Miłośniczka mody nigdy często podkreślała, że to jej prawdziwa pasja. Obecnie praca stanowi jednak tylko część jej życia - na pierwszy plan wysunęło się macierzyństwo i 21-miesięczny syn. Sokołowska opublikowała w sieci chwytające za serce zdjęcie.

Zobacz wideo Sokołowska opowiedziała o roli wzrostu w świecie modelingu

Katarzyna Sokołowska znów pokazała syna. Tak wygląda jej potomek

Na instagramowym koncie Katarzyny Sokołowskiej zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko za sprawą zdjęcia, jakie opublikowała miłośniczka mody. Wbrew pozorom zupełnie nie jest ono związane z branżą fashion. Dotyczy życia prywatnego i w dużej mierze skupia się na rodzinie. Sokołowska pokazała swoim internetowym fanom, jak obecnie wygląda jej syn. Okazuje się, że chłopiec ma już 21 miesięcy. "Ivo Lew 21 miesięcy. Nie mogę uwierzyć, że czas płynie tak szybko" - podpisała fotografię Katarzyna Sokołowska.

 

Katarzyna Sokołowska jest szczęśliwą mamą. Liczy się dla niej już nie tylko moda

Katarzyna Sokołowska już od samego początku chętnie informowała fanów o tym, jak czuła się w trakcie ciąży. Wyznała też, jak wyglądał sam poród. "Pojechałam zrobić badanie i zostałam już w szpitalu. Były wskazania, żebym już rodziła i taką podjęliśmy decyzję, plan też był przez cesarkę. Nie miałam nic przy sobie, Artur przyniósł nie tę torbę - z prześcieradłami, ale nie z rzeczami dla mnie i dziecka. Ale to oczekiwanie było dla mnie piękne" - wyznała  modowa ekspertka w podcaście "Ładne Bebe". Na zamieszczonym w sieci zdjęciu Sokołowska uchwyciła swojego syna podczas zabawy klockami. Wydaje się, że sprawiło mu to masę radości. Chłopiec zasiadł na niewielkich rozmiarów krzesełku i korzystał z beztroskich uroków dzieciństwa w najlepsze.

Katarzyna Sokołowska podczas finału 'Top Model 12'.Katarzyna Sokołowska podczas finału 'Top Model 12'. kapif

Co sądzisz o pokazywaniu dzieci w mediach społecznościowych?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.