Katarzyna Sokołowska w mniej formalnym wydaniu. Pokazała się po ciąży w bikini. To rzadkość

Katarzyna Sokołowska od kiedy została mamą małego Iwo, chętniej eksperymentuje w życiu. Jurorka "Top Model" w ostatnim czasie zdecydowała się na dłuższe włosy. Do tej pory zazwyczaj pokazywała się również w eleganckich stylizacjach. Odsłoniła więcej prywaty i zaprezentowała się po ciąży w bikini.

Katarzyna Sokołowska dwa lata temu została mamą. W 2022 roku na świat przyszedł jej syn Iwo Lew, którego doczekała się ze związku z milionerem i członkiem Polskiej Rady Biznesu Arturem Kozieją. Jurorka "Top Model" z początku ukrywała twarz potomka, jednak z czasem zaczęła śmielej publikować rodzinne fotografie, na których dokładnie widać chłopca. Ten rośnie jak na drożdżach, a dumna mama chętnie się tym chwali w mediach społecznościowych. Tym razem wyleciała na krótki urlop z partnerem i synem. Postawili na tropikalny kierunek, a Sokołowska podzieliła się prywatnymi kadrami. Na jednym z nich pokazała, jak wygląda po ciąży w bikini. 

Zobacz wideo Sokołowska o tym, jak o siebie dba. Wiele zmienił mały Ivo. Wstaje do niego w nocy, ale jej to nie przeszkadza

Katarzyna Sokołowska po ciąży w bikini. Mniej formalne kadry to u niej rzadkość 

Katarzyna Sokołowska raczej stara się chronić życia prywatnego i zwykle stara się o nim nie mówić zbyt wiele. Nie ujawniła, gdzie przebywa z rodziną na urlopie, ale chętnie raczy fanów rajskimi kadrami z plaży czy malowniczych zachodów słońca. Reżyserka pokazów mody opublikowała na Instagramie fotorelację, którą opatrzyła hasztagiem "Kasia bez obcasów". Jurorka "Top Model" podzieliła się mniej formalnymi kadrami. Na planie modowego programu zawsze prezentuje się nienagannie, najczęściej w eleganckich i dopracowanych do perfekcji zestawach. Podczas urlopu stawia na więcej luzu i swobody, nie tylko w kwestii makijażu, czy raczej jego braku, ale i stylizacji. Na jednym z opublikowanych zdjęć Sokołowska zapozowała w bikini na tle zachodzącego słońca, przy okazji zaprezentowała nienaganną sylwetkę po ciąży. Nie jest tajemnicą, że reżyserka pokazów mody od lat ćwiczy jogę i stara się zdrowo jeść, czego efekty widać gołym okiem. 

 

Na kolejnym Kadrze Kasia Sokołowska zapozowała z synkiem na rękach, a obejmował ich partner jurorki "Top Model". Można zauważyć, że cała rodzina korzysta z wypoczynku i świetnie się bawi razem na plaży. W komentarzach nie zabrakło komplementów od fanów. "Jak pięknie", "Wyglądasz zjawiskowo", "Powiało ciepłem, super" - czytamy. Więcej zdjęć Katarzyny Sokołowskiej z rodziną znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.