Ewa Drzyzga relacjonowała Oscary i zaliczyła wpadkę. Nie zorientowała się, że się pomyliła

Ewa Drzyzga relacjonowała dla "Dzień dobry TVN" 96. ceremonię wręczenia Oscarów, która odbyła się w Los Angeles. Dziennikarka pojawiła się także na imprezie charytatywnej Eltona Johna. Zaliczyła małą wpadkę.

Za nami 96. gala rozdania Oscarów, która odbyła się w hollywoodzkim Dolby Theatre. W wydarzeniu wzięły udział największe gwiazdy kina. Statuetkę za najlepszą aktorkę pierwszoplanową zdobyła Emma Stone ("Biedne istoty"). Gwiazda rywalizowała z Annette Bening, Carey Mulligan, Lily Gladstone oraz Sandrą Huller. W kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy wygrał Cillian Murphy ("Oppenheimer"). Ceremonii przyglądała się Ewa Drzyzga, która była korespondentką "Dzień dobry TVN". Mimo dobrego przygotowania dziennikarki nie wszystko poszło idealnie.

Zobacz wideo Kożuchowska chciałaby jechać na Oscary? Mówi o butach, które zabrała do Hollywood Agata Kulesza

Ewa Drzyzga zaliczyła wpadkę na imprezie Eltona Johna. Pomyliła nazwisko Emmy Stone

Ewa Drzyzga pojawiła się na gali rozdania Oscarów, gdzie była korespondentką "Dzień dobry TVN".  Później wzięła także udział w popularnej imprezie charytatywnej Eltona Johna, na której nigdy nie brakuje największych gwiazd. Drzyzga opowiedziała na wizji o tym, kogo spotkała na przyjęciu. Wymieniła m.in. Paulę Abdul oraz Heidi Klum. - Przychodzą na chwilę i wpadają na kolejną imprezę, których jest mnóstwo - mówiła Drzyzga. Później dziennikarka wspomniała o Oscarach i Emmie Stone, która zdobyła statuetkę za rolę w "Biednych istotach". Niestety pomyliła jej nazwisko. Przedstawiła Stone jako starszą o prawie 30 lat aktorkę - Emmę Thompson. Nie zwróciła uwagi na swoją pomyłkę. - Emma Thompson, którą tak naprawdę nazywana jest tutaj przez wszystkich Emily, płacząc, dziękowała tym wszystkim, którzy postawili na nią, głosując w Akademii - relacjonowała Ewa Drzyzga dla "Dzień dobry TVN". Co sądzicie o tej pomyłce? Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii na górze strony. 

Ewa DrzyzgaEwa Drzyzga Fot. 'Dzień dobry TVN' / kadr z programu / screenshot

Emma Stone także zaliczyła wpadkę. Pękła jej sukienka

Emma Stone zaprezentowała się na gali rozdania Oscarów w długiej sukience z baskinką. Aktorka miała niemałe problemy ze swoją kreacją. W pewnym momencie sukienka pękła jej na plecach, co było zauważalne, gdy szła po odbiór statuetki. Stone pokazała, że ma dystans i żartobliwie odniosła się na scenie do tej małej wpadki. Zasugerowała, że jej kreacja nie wytrzymała dobrej zabawy podczas występu Ryana Goslinga. - Suknia mi pękła. To stało się podczas "I'm Just Ken", na pewno - mówiła. ZOBACZ TEŻ: Oscary 2024. 61-letnia Jodie Foster lśniła na czerwonym dywanie. Pojawiła się z żoną u boku

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.