Katarzyna Skrzynecka bez makijażu i filtrów. Fanka: Ja pani nie poznaję

Katarzyna Skrzynecka jest miłośniczką wyrazistego makijażu. Ostatnio aktorka zaprezentowała się w niecodziennej odsłonie i zapozowała do zdjęcia w wersji sauté.

Katarzyna Skrzynecka niebawem powróci na antenę Polsatu w kolejnej odsłonie programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Tym razem aktorka nie będzie jednak zasiadać za stołem jurorskim, a występować po raz kolejny w roli uczestniczki. W nadchodzącej edycji zgromadzono bowiem najlepsze gwiazdy poprzednich serii muzycznego show. Artystka opublikowała ostatnio na Instagramie serię zdjęć zza kulis. Pozuje na nich w niecodziennym wydaniu.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka zapytana o "czystki" Miszczaka. Szybko wybrnęła

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu i filtrów. "Ale będzie pięknie!"

Jubileuszowa 20. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wystartuje już 8 marca. W gronie uczestników znalazła się Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni pierwszej odsłony muzycznego show. Aktorka pokazała na Instagramie, jak wyglądają przygotowania do występów. Przy okazji zapozowała do zdjęć w naturalnej odsłonie. Gwiazda rzadko występuje w takim wydaniu.

Zaczęło się. Zmęczona, ale szczęśliwa. "Twoja twarz brzmi znajomo", Próby charakteryzacji, próby muzyczne, próby kostiumów i choreografii, próby kamerowe. Aby skoordynować naszą "gold ósemkę" bardzo zapracowanych pozytywnych wariatów. Start pracy w studio to 02:45 nocą, a koniec takiej doby dla niektórych około 23:30. Chyba że któreś gna o 17:30 do teatru, by zagrać swoje wieczorne spektakle - to wtedy wyjątkowo wcześniej. Ale będzie pięknie! Musi

- napisała na Instagramie podekscytowana artystka.

 

Fani zachwyceni naturalną Katarzyną Skrzynecką. "Teraz wyglądasz przepięknie"

Fanom wyraźnie przypadła do gustu naturalna odsłona Katarzyny Skrzyneckiej. W komentarzach zasypali ją komplementami. Większość stwierdziła, że gwiazda znacznie częściej powinna pokazywać się w takim wydaniu. "Kasiu śliczna...teraz wyglądasz przepięknie", "Ja pani nie poznaję i pani ładnie wygląda, jak róża", "Jaka pani jest piękna bez makijażu. Pani Kasiu, dla mnie zawsze była pani najpiękniejszą polską aktorką. Uwielbiam niezmiennie od momentu ujrzenia pani na ekranie TV w latach 90.", "Ten styl odmładza panią o dziesięć lat, jak nie więcej" - zachwycali się internauci.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.