Nowy program z Zygmuntem Chajzerem. Znamy nazwiska pierwszych uczestników. "Nie znam podobnego formatu"

Niebawem startuje nowy program portalu Gazeta.pl "Ryzykanci", który poprowadzi Zygmunt Chajzer. Znani są już jego pierwsi uczestnicy.

Niedawno informowaliśmy, że już 23 lutego na portalu Gazeta.pl będzie miał premierę nowy program "Ryzykanci", skierowany tylko do mężczyzn. Gospodarzem show został Zygmunt Chajzer. - To na pewno duże wyzwanie, ale cieszę się, że mogę realizować tak ciekawy program. Ten projekt cały czas jest owiany mgiełką tajemnicy i niech tak pozostanie. Mam nadzieję, że to będzie nie tylko rozrywka, ale i konkretne korzyści dla tych, którzy wezmą udział - mówi. Na czym będzie polegał program? Uczestnicy mają odpowiadać na serię pytań w określonym czasie. To, co wyróżnia format to z pewnością to, że mogą wziąć w nim udział jedynie mężczyźni. Znamy już pierwszych uczestników.

Zobacz wideo Prowadzące "DD TVN" komentują udział Chajzera w "Tańcu z Gwiadami"

"Ryzykanci". Nowy program z Zygmuntem Chajzerem. Znamy pierwszych uczestników

W programie pojawią się m.in. Dawid Myśliwiec, Robert Kupisz, Michał Szpak i Przemek Staroń. - Kiedy otrzymałem zaproszenie do nowego show "Ryzykanci" poczułem zarówno zaskoczenie, jak i zaniepokojenie. Nie znam podobnego formatu w polskich mediach, a hasło "dla mężczyzn" przecież niepotrzebnie utrwala stereotypy! Wtedy jednak pomyślałem, że skoro do takiego programu zaprosili mnie, geja, to chyba jednak stereotypy będą w tym programie obalane. No i bardzo cenię sobie współpracę z Gazeta.pl, a poza tym kurde, bez ryzyka nie ma zabawy, więc oddzwoniłem do koordynatorki i powiedziałem: WCHODZĘ W TO! - mówi nauczyciel i psycholog Przemek Staroń w rozmowie z nami. Kolejne nazwiska podamy już niedługo.

Zygmunt Chajzer o programie "Ryzykanci"

Zygmunt Chajzer również z chęcią przyjął propozycję poprowadzenia show. Zdradził, że miał ostatnio kilka propozycji telewizyjnych, ale ich nie przyjął. Program "Ryzykanci" uważa jednak za niezwykle potrzebne i pożyteczne przedsięwzięcie. A czy program tylko dla mężczyzn to według niego kontrowersyjny pomysł? - Trudne pytanie! Powiem tak: są takie sytuacje, na które mężczyźni reagują trochę inaczej. Nie wiem, może są mniej odporni…? Ale to wszystko okaże się w trakcie - powiedział w rozmowie z Gazeta.pl. Premiera show już w piątek 23 lutego na stronie głównej Gazeta.pl. Wtedy też dowiecie się, na czym polega format i jakie są zasady uczestnictwa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.