Zygmunt Chajzer poprowadzi nowy program. Tylko dla mężczyzn

23 lutego na portalu Gazeta.pl będzie miał premierę nowy program "Ryzykanci", który będzie skierowany do mężczyzn. Poprowadzi go Zygmunt Chajzer.

Gazeta.pl postanawia w tym roku zaskoczyć czytelników i czytelniczki nowym formatem. Będzie to program "Ryzykanci" skierowany tylko dla mężczyzn. Na czym będzie polegał? Premiera już w najbliższy piątek.

Zobacz wideo Filip Chajzer o transferze do Polsatu. Zagości dłużej w stacji?

"Ryzykanci". Nowy program portalu Gazeta.pl z Zygmuntem Chajzerem

Portal Gazeta.pl stawia na niestandardowe działanie i startuje z programem skierowanym wyłącznie dla mężczyzn. Czy będzie to teleturniej? Uczestnicy będą odpowiadać na serię pytań w określonym czasie. Wszystko będzie obserwował prowadzący, legenda telewizji, Zygmunt Chajzer

To na pewno duże wyzwanie, ale cieszę się, że mogę realizować tak ciekawy program. Ten projekt cały czas jest owiany mgiełką tajemnicy, i niech tak pozostanie. Mam nadzieję, że to będzie nie tylko rozrywka, ale i konkretne korzyści dla tych, którzy wezmą udział

- mówi Zygmunt Chajzer.

Redaktor naczelny Gazeta.pl Rafał Madajczak zdradza, skąd pomysł na program. - Planując swoje ramówki, media bardzo często zapominają dziś o mężczyznach. Nasz program ma ambicje to zmienić. "Ryzykanci" to show, w którym każdy mężczyzna dowie się czegoś o sobie. Jesteście ciekawi? Premiera show już w piątek 23 lutego na stronie głównej Gazeta.pl. Wtedy też dowiecie się, na czym polega format i jakie są zasady uczestnictwa. Poznacie też nazwiska gwiazd wspierających nowy format serwisu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.