Niewielu o tym pamięta. Zygmunt Chajzer ma córki. Jak wygląda ta młodsza? "Jest wyższa ode mnie"

Zygmunt Chajzer to niezwykle popularny prezenter. Widzowie wiedzą, że jego syn, Filip, poszedł w ślady ojca i pracuje w mediach. Niewielu jednak pamięta, że dziennikarz ma także córki.

Zygmunt Chajzer to jeden z czołowych polskich prezenterów, który prowadził wiele formatów telewizyjnych, m.in. "Idź na całość" czy "Chwila prawdy". Kojarzony jest też z reklamy proszku. Od 1984 jest mężem Doroty, z którą ma dwójkę dzieci. Ma także córkę z poprzedniego związku. Filipa Chajzera internauci znają doskonale, ale niewielu wie, kim jest młodsza córka, Weronika.

Zobacz wideo Filip Chajzer o transferze do Polsatu. "Taniec z gwiazdami" to początek dłuższego romansu ze stacją

Zygmunt Chajzer ma córkę. Weronika stroni od mediów 

Prezenter ma tak naprawdę trójkę dzieci - najstarszą Karolinę z powszedniego związku oraz dwójkę dzieci z żoną Dorotą. Syn Filip postanowił pójść w jego ślady i rozpoczął pracę w mediach. Przez cztery lata był prowadzącym "Dzień dobry TVN". Prowadził też audycje radiowe. Niewiele jednak wiadomo o jego młodszej córce Weronice, która raczej nie jest zainteresowana światem mediów. Choć nie pracują w tej samej branży, jest coś, co ich łączy - to pasja do sportu. Weronika Chajzer próbowała wielu dyscyplin i grała nawet w siatkówkę w zespole Sparta Warszawa. 

Najpierw było pływanie, potem jazda figurowa na łyżwach, jak je zakładała, to miała prawie dwa metry wzrostu, bo Weronika jest wyższa ode mnie, ma około 1,86 wzrostu. W siatkówce grała w pierwszej lidze, co uważam za duży sukces

- opowiedział na łamach "Faktu" Chajzer. Córka prezentera woli trzymać się na uboczu i unika show-biznesu. Nigdy nie chciała pracować w mediach. Kobieta ukończyła zarządzanie i pracuje w marketingu jako Senior Media&Digital Manager. 

Weronika w ogóle nie ma pomysłów dotyczących kariery medialnej. Jest cicha, skromna, małomówna, w przeciwieństwie do mnie i Filipa. Jest też wysoka, szczupła, piękna. Gdyby chciała być prezenterką, to dlaczego nie. Ale na razie nie chce

- tak o Weronice Zygmunt Chajzer mówił dziesięć lat temu w rozmowie z Newserią Lifestyle.

 

Zygmunt Chajzer w tym roku skończy 70 lat. Ponad połowę życia spędził u boku żony 

Jedna z ikon polskiej telewizji będzie w tym roku obchodziła okrągłe, 70. urodziny. W 1984 roku Chajzer poślubił Dorotę, która była finalistką konkursu Miss Lata z Radiem w 1983 roku. - Zobaczyłam Zygmunta przez szybę w studiu radiowym i pomyślałam: ten albo żaden - wyznała Dorota Chajzer. Mimo wielu różnic, niedługo będą obchodzić czterdziestolecie małżeństwa. Prezenter wielokrotnie podkreślał, że żona to niezwykle ciepła osoba, która przez lata dbała o dzieci i dom.

Mamy taki układ, że ja jestem osobą, która zabiega o materialną stronę bytu, a Dorota zajmuje się domem i sprawia jej to przyjemność

- wyznał w wywiadzie. 

Zygmunt ChajzerZygmunt Chajzer www.instagram.com/zygmunt_chajzer/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.