Hakielowi zebrało się na wspominki. Pokazał nagranie sprzed 20 lat. "Kasi nie poznałam"

Marcin Hakiel opublikował na Instagramie nagranie sprzed niemal 20 lat. Wideo nakręcono podczas pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Eksmąż Cichopek tworzył wówczas parę z Katarzyną Skrzynecką.

W niedzielę 3 marca na antenę Polsatu powróci "Taniec z Gwiazdami". Wszystkie pary 14. edycji zostały już ujawnione. Na parkiecie zobaczymy między innymi Dagmarę Kaźmierską oraz Marcina Hakiela. Tancerz nie może chyba już się doczekać występów przed jurorami. Ostatnio bowiem opublikował na Instagramie nagranie z pierwszej edycji programu. Tworzył wówczas parę z Katarzyną Skrzynecką. Ostatecznie aktorka i tancerz zajęli czwarte miejsce.

Zobacz wideo Marcin Hakiel mówi, że ma "formę seniora". Czy zaprosi ukochaną na odcinki "Tańca z gwiazdami"?

Marcinowi Hakielowi zebrało się na wspominki. Pokazał nagranie sprzed niemal 20 lat. "Pani Kasi nie poznałam"

Marcin Hakiel opublikował na Instagramie nagranie z pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na filmie z 2005 roku możemy zobaczyć taneczne popisy eksmęża Cichopek i Katarzyny Skrzyneckiej. Aktorka nie potrafiła ukryć wzruszenia i zamieściła pod postem emocjonalny komentarz.

Wow, Marcinie kochany. Ależ mi sprawiłeś fantastyczną niespodziankę i radość przypomnieniem tej kapitalnej tanecznej przygody. Ileż my mieliśmy radości z tego tańca, ileż fantastycznej energii, Aż łzy mi się serdeczne zakręciły w oczach, gdy to obejrzałam. To były chyba pierwsze 'historyczne' cztery 'dziesiątki' w historii tego programu. 'Taniec z Gwiazdami' był spełnieniem marzeń mojego dzieciństwa o nauce tańca towarzyskiego, a nauka pod twoją opieką - wielką satysfakcją, pasją i radością - napisała.

Swoje trzy grosze wtrąciła także Dagmara Kaźmierska, z którą Hakiel zatańczy w nadchodzącej edycji. Celebrytka zadrwiła z fryzury tancerza. "Jeziuuu! Co ty masz za colore na głowie?" - żartowała "królowa życia".

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel w 'Tańcu z Gwiazdami'.Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel w 'Tańcu z Gwiazdami'. Marcin Hakiel pląsał z Katarzyną Skrzynecką w pierwszej edycji 'Tańca z Gwiazdami'. Fot. Kapif.pl

Fani zachwyceni tanecznymi popisami Skrzyneckiej i Hakiela. "Ależ trzeba mieć w sobie energię"

Występy Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Hakiela wyraźnie przypadły do gustu fanom. Pod postem pojawiła się lawina wyrażających zachwyt komentarzy. "Pani Kasi nie poznałam, mega", "Brawo dla pana, ale pani Kasia… bosko, energicznie. Piękna, utalentowana", "Ależ trzeba mieć w sobie energię, żeby tak tańczyć!", "W każdej edycji byłeś wspaniały, a ten taniec rewelacyjny" - nie mogli wyjść z podziwu internauci.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.